Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.07.2014 A A A
Co Magda Kumorek robi w łódce na środku jeziora?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Magda Kumorek poleca nową powieść Lisy Scottoline! „Wracajmy do domu” do domu to nowa, szósta już książka opatrzona znakiem Klubu Kobiety To Czytają! Powieść poleca ambasadorka Klubu, aktorka Magdalena Kumorek. Wydawcą książki „Wracajmy do domu” jest Prószyński i S-ka. Książka już w księgarniach!


„Wracajmy do domu” to poruszająca historia matki, która jest gotowa poświęcić własną przyszłość dla dobra dzieci. Bohaterką książki jest Jill Farrow, typowa mamą z przedmieścia, która wreszcie pozbierała się po rozwodzie i układa sobie życie na nowo. Praca pediatry daje jej satysfakcję, a nastoletnia córka, Megan, wydaje się być szczęśliwa. Pewnej nocy w ich domu zjawia się była pasierbica Jill, Abby, i przynosi wieści o śmierci swojego ojca, utrzymując przy tym, że został zamordowany. Jill chce na własną rękę pomóc w odkryciu prawdy. Wkrótce okazuje się, że jej działania mogą doprowadzić do rozpadu nowej rodziny i zniszczyć dopiero co odzyskane szczęście.

 

Czy macierzyństwo kiedyś się kończy? Jakie są granice miłości w rodzinie? Czy istnieje pojęcie „byłego dziecka”?

 

Chcesz usłyszeć, co Magda Kumorek mówi o powieści "Wracajmy do domu"? I co robiła w łódce na środku jeziora? ZOBACZ NAGRANIE:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Poznaj tomy nominowane do Nagrody Europejski Poeta Wolności 2020
21. marca 2020 roku dowiemy się, kto otrzyma Nagrodę Literacką ...
Wydawnictwo Agora ogłasza konkurs na stworzenie najlepszej powieści sensacyjnej
Od dziś, 13 stycznia br., każdy kto już napisał lub jest ...
Nagroda Gombrowicza po raz piąty
Prezydent Radomia i Muzeum Witolda Gombrowicza ogłaszają kolejną ...
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...