Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.07.2014 A A A
Co Magda Kumorek robi w łódce na środku jeziora?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Magda Kumorek poleca nową powieść Lisy Scottoline! „Wracajmy do domu” do domu to nowa, szósta już książka opatrzona znakiem Klubu Kobiety To Czytają! Powieść poleca ambasadorka Klubu, aktorka Magdalena Kumorek. Wydawcą książki „Wracajmy do domu” jest Prószyński i S-ka. Książka już w księgarniach!


„Wracajmy do domu” to poruszająca historia matki, która jest gotowa poświęcić własną przyszłość dla dobra dzieci. Bohaterką książki jest Jill Farrow, typowa mamą z przedmieścia, która wreszcie pozbierała się po rozwodzie i układa sobie życie na nowo. Praca pediatry daje jej satysfakcję, a nastoletnia córka, Megan, wydaje się być szczęśliwa. Pewnej nocy w ich domu zjawia się była pasierbica Jill, Abby, i przynosi wieści o śmierci swojego ojca, utrzymując przy tym, że został zamordowany. Jill chce na własną rękę pomóc w odkryciu prawdy. Wkrótce okazuje się, że jej działania mogą doprowadzić do rozpadu nowej rodziny i zniszczyć dopiero co odzyskane szczęście.

 

Czy macierzyństwo kiedyś się kończy? Jakie są granice miłości w rodzinie? Czy istnieje pojęcie „byłego dziecka”?

 

Chcesz usłyszeć, co Magda Kumorek mówi o powieści "Wracajmy do domu"? I co robiła w łódce na środku jeziora? ZOBACZ NAGRANIE:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...