Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.07.2014 A A A
Koncert Izy Kowalewskiej do Teatru WARSawy oraz na antenie RDC
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już 31 lipca br. Polskie Radio RDC zaprasza na kolejne muzyczne spotkanie w ramach cyklu czwartkowych koncertów z udziałem publiczności emitowanych na antenie. Tym razem na scenie Teatru WARSawy dla słuchaczy RDC wystąpi Iza Kowalewska. Gościem specjalnym będzie Dima Gorelik. Transmisja koncertu rozpocznie się po godz. 19:00.


Iza Kowalewska to wokalistka i muzykoterapeutka. Artystka znana jest w Polsce jako współtwórczyni zespołu Muzykoterapia, ale ma na koncie wiele innych projektów. Jednym z nich jest show pod nazwą Koncert Na Ścianie. Z melodyjną muzyką inspirowaną tradycjami różnych zakątków świata i z kolorowymi strojami – naścienny performance tworzy jedyne na świecie widowisko tego typu. Wokalistka występowała gościnnie na wielu płytach m.in. takich artystów jak: FISZ, EMADE, Novika czy O.S.T.R. oraz na licznych festiwalach: Gdynia Summer Jazz Days, Jazz Jamboree, OFF Festival, Heineken Open’er Festival czy Męskie Granie. Głos Izy Kowalewskiej można usłyszeć w autopromocyjnych jinglach Polskiego Radia RDC.

 

Jesienią zeszłego roku ukazał się pierwszy solowy album Izy Kowalewskiej zatytułowany Diabeł Mi Cię Dał, a już na październik 2014 r. zapowiadany jest kolejny. Podczas koncertu w Teatrze WARSawy i na antenie RDC materiał zostanie zaprezentowany przy udziale gościa specjalnego, izraelskiego wirtuoza gitary – Dimy Gorelika.

 

Cykl czwartkowych koncertów to specjalny projekt Polskiego Radia RDC. W ubiegłym roku słuchacze zapraszani byli do Studia Muzycznego im. Agnieszki Osieckiej. Od maja br. zdarzenia nadawane są ze sceny Teatru WARSawy. Dotychczas ze swoim repertuarem wystąpiły m.in.: Natalia NATU Przybysz, Ewelina Babiarz, Renata Przemyk oraz Maria Sadowska. Koncerty transmitowane są w ramach audycji Urszuli Prussak „Piosenka jest kobietą”.

 

Zaproszenia na koncert można zdobyć na antenie RDC. Szczegółowe informacje na facebook’owej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/913383798678128. Bilety do nabycia również w kasie Teatru WARSawy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...