Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.09.2014 A A A
Nowy sezon w Klubie Komediowym w Warszawie!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Z nowym rokiem szkolnym w Klubie Komediowym przy pl. Zbawiciela widzowie będą mogli zobaczyć to co najciekawsze w warszawskiej komedii na żywo. Improwizowane występy z gośćmi, m.in. z rysownikiem Andrzej Rysuje, 8 urodziny Teatru Klancyk, czwartkowe wieczory stand-upu, bitwa na dubbingi, nie zabraknie nawet improwizowanego teleturnieju.


Od 8 do 10 września w klubie będzie można uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez jeden z najsławniejszych teatrów impro na świecie: iO Chicago Theater. Dzięki temu teatrowi rozkwitły takie talenty komediowe jak Chris Farley, Mike Myers, Tina Fey, Amy Poehler i wielu innych.

 

12 września teatr improwizowany Klancyk będzie obchodził swoje 8 urodziny. Występy tej grupy impro w każdy piątek, stały się już flagowymi pozycjami w repertuarze Klubu.  Za każdym razem Klancyk zaskakuje publiczność swoim poczuciem humoru i połączeniem absurdu z inteligentną rozrywką. Każdy fan tej grupy nie może ominąć tej imprezy  we wrześniu.

 

W każdy czwartek września fani Stand-upu będą mogli wybrać się na imprezę komików Stand-up Polska.  Bardzo ciekawie zapowiada się impreza Dark Comedy Show (11 września).  Stand-uperzy, m.in.  Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk, postarają się zbadać granice czarnego poczucia humoru, pewnie kilka razy je przekraczając.

 

W ostatnią sobotę września do Klubu zawita kolejna odsłona Małej gry o nic, czyli improwizowanego teleturnieju. Prowadzący Maciej Buchwald wymyśli kolejne kuriozalne zadania i pytania dla gości. Czy potrafisz odnaleźć na fotografii zatłoczonej ulicy prawnika? Wymień trzech znanych Pakistańczyków. Które słowa rymujące się z wypoczynek i mają przeciwne do niego znaczenie? To tylko niektóre wyzwania, z jakimi będą musieli się zmierzyć uczestnicy programu. Wśród uczestników teleturnieju zapowiadają się muzycy z LADO ABC.

 

Oprócz nowych formatów rozrywkowych w klubie można będzie zobaczyć również spektakl, który postara się ożywić ducha kabaretu literackiego z jego typowymi formami, takimi jak skecz, monolog czy piosenka. Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej, który miał premierę w czerwcu, zasłużył na 5 gwiazdek w oczach recenzentów tygodnika Polityka. W głównych rolach zobaczymy między innymi Matyldę Damięcką, Mateusza Lewandowskiego, Weronikę Nockowską i Bartka Magdziarza. We wrześniu spektakl będzie grany pięć razy.

 

W Klubie codziennie będzie się coś działo i na pewno każdy znajdzie dla siebie jakąś formę rozrywki. Na dalsze miesiące planowane są kolejne premierowe imprezy m.in. pisany skecz show oraz powrót na scenę kultowej formacji Łyżka Czyli Czilli.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...