Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.09.2014 A A A
Nadjeżdża najnowsza część najlepszej serii o pociągach!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Setki ton pędzących z urzekającą gracją – pociągi mają w sobie ten niepowtarzalny urok, fascynując nas już od lat najmłodszych i pierwszych zestawów kolejek elektrycznych. U wielu osób, dziecięca zabawa przeradza się w pasję i niesłabnący podziw wobec potężnych i dostojnych maszyn. Dla miłośników kolei szykuje się prawdziwa gratka. Najnowsza część najlepszej serii o pociągach, Train Simulator 2015, pojawi się na krajowym rynku w dniu swej światowej premiery: 18 września 2014.


Nowicjusze będą mogli wstąpić do akademii, w której nauczą się jazdy różnymi pociągami w odmiennych środowiskach oraz poznają zawiłości operacji kolejowych i systemu sygnalizacyjnego. Do dyspozycji graczy oddany będzie też rozbudowany edytor, umożliwiający zbudowanie własnych tras i określenie scenariuszy, jakie trzeba będzie zrealizować z określonym taborem kolejowym.

 

Dovetail Games przy tworzeniu Train Simulator 2015 współpracowało z Hitachi Rail Europe Ltd, by wiernie odwzorować w grze ich najnowsze pociągi z serii Class 800/801, które wejdą do służby w 2018 roku. Hitachi bardzo sobie tę współpracę chwali, co wyrażają słowa Andy’ego Barra, dyrektora operacyjnego Hitachi Rail Europe: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dovetail Games i podekscytowani, mogąc zobaczyć, jak Class 800/801 zostały odwzorowane w grze. Jako liderzy innowacji zawsze poszukujemy partnerów, którzy dzielą nasze pasje w projektowaniu i technologii, i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak użytkownicy Train Simulator 2015 cieszą się z możliwości doświadczenia jazdy naszym pociągiem”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Dziś premiera Radio Commander, polskiej gry strategicznej o wojnie w Wietnamie
Radio Commander to realistyczna strategia, w której gracz bezpośrednio ...
V edycja konferencji Mastering the Game. Kto otrzyma nominację do nagród CEEGA?
Już w dniach 3-4 października 2019 roku warszawskim centrum ...
Harmonia wyglądu i funkcjonalności biurek gamingowych
Wystrój każdego wnętrza powinien odpowiadać charakterowi ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...