Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.09.2014 A A A
Nadjeżdża najnowsza część najlepszej serii o pociągach!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Setki ton pędzących z urzekającą gracją – pociągi mają w sobie ten niepowtarzalny urok, fascynując nas już od lat najmłodszych i pierwszych zestawów kolejek elektrycznych. U wielu osób, dziecięca zabawa przeradza się w pasję i niesłabnący podziw wobec potężnych i dostojnych maszyn. Dla miłośników kolei szykuje się prawdziwa gratka. Najnowsza część najlepszej serii o pociągach, Train Simulator 2015, pojawi się na krajowym rynku w dniu swej światowej premiery: 18 września 2014.


Nowicjusze będą mogli wstąpić do akademii, w której nauczą się jazdy różnymi pociągami w odmiennych środowiskach oraz poznają zawiłości operacji kolejowych i systemu sygnalizacyjnego. Do dyspozycji graczy oddany będzie też rozbudowany edytor, umożliwiający zbudowanie własnych tras i określenie scenariuszy, jakie trzeba będzie zrealizować z określonym taborem kolejowym.

 

Dovetail Games przy tworzeniu Train Simulator 2015 współpracowało z Hitachi Rail Europe Ltd, by wiernie odwzorować w grze ich najnowsze pociągi z serii Class 800/801, które wejdą do służby w 2018 roku. Hitachi bardzo sobie tę współpracę chwali, co wyrażają słowa Andy’ego Barra, dyrektora operacyjnego Hitachi Rail Europe: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dovetail Games i podekscytowani, mogąc zobaczyć, jak Class 800/801 zostały odwzorowane w grze. Jako liderzy innowacji zawsze poszukujemy partnerów, którzy dzielą nasze pasje w projektowaniu i technologii, i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak użytkownicy Train Simulator 2015 cieszą się z możliwości doświadczenia jazdy naszym pociągiem”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...