Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.04.2012 A A A
KONKURS: Do wygrania „Czarownica” Anny Klejzerowicz
REDAKCJA

Wraz z wydawnictwem Prószyński Media ogłaszamy kolejny konkurs, w którym główną nagrodą jest najnowsza książka Anny Klejzerowicz zatytułowana „Czarownica”.


Michał rezygnuje z miejskiego życia i stawia malowniczy dom na wsi. Od pierwszej wizyty w okolicy intryguje go mieszkająca na skraju wsi samotna kobieta, którą miejscowi zwą czarownicą.

 

Poznanie jej i spotkanie sześcioletniej, zamkniętej w sobie i mocno doświadczonej przez los dziewczynki na zawsze  zmieni życie Michała i stanie się przyczyną wielu dramatycznych wydarzeń i trudnych decyzji.


„Czarownica” to historia o życiu w zgodzie z naturą – także własną. O pokonywaniu słabości, osobistych tragedii, demonów przeszłości, a także o upartym poszukiwaniu sensu. To także historia o miłości w jej najbardziej uniwersalnym wymiarze.

 

Autorka książki - Anna Klejzerowicz - to pisarka, publicystka, fotograf i redaktor. Pochodzi z Gdańska. Jest autorką dwóch zbiorów opowiadań grozy z cyklu: „Złodziej dusz. Opowieści niesamowite”, powieści kryminalnych: „Sąd Ostateczny”, „Ostatnią kartą jest Śmierć”, „Cień gejszy” (książka – laureatka plebiscytu „Przy kominku” 2011 r.), opowiadań w licznych antologiach zbiorowych, a także tekstów prasowych – beletrystycznych i publicystycznych. Przez wiele lat współpracowała z teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie jako fotograf i redaktor publikacji teatralnych.

 

Jeżeli chcesz wygrać jej najnowszą powieść, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: kim w wierzeniach ludowych jest czarownica?

 

Nagrodę otrzyma pierwsze 9 osób, które na adres redakcja@kulturownia.pl prześle poprawną odpowiedź z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...