Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.04.2012 A A A
KONKURS: Do wygrania „Czarownica” Anny Klejzerowicz
REDAKCJA

Wraz z wydawnictwem Prószyński Media ogłaszamy kolejny konkurs, w którym główną nagrodą jest najnowsza książka Anny Klejzerowicz zatytułowana „Czarownica”.


Michał rezygnuje z miejskiego życia i stawia malowniczy dom na wsi. Od pierwszej wizyty w okolicy intryguje go mieszkająca na skraju wsi samotna kobieta, którą miejscowi zwą czarownicą.

 

Poznanie jej i spotkanie sześcioletniej, zamkniętej w sobie i mocno doświadczonej przez los dziewczynki na zawsze  zmieni życie Michała i stanie się przyczyną wielu dramatycznych wydarzeń i trudnych decyzji.


„Czarownica” to historia o życiu w zgodzie z naturą – także własną. O pokonywaniu słabości, osobistych tragedii, demonów przeszłości, a także o upartym poszukiwaniu sensu. To także historia o miłości w jej najbardziej uniwersalnym wymiarze.

 

Autorka książki - Anna Klejzerowicz - to pisarka, publicystka, fotograf i redaktor. Pochodzi z Gdańska. Jest autorką dwóch zbiorów opowiadań grozy z cyklu: „Złodziej dusz. Opowieści niesamowite”, powieści kryminalnych: „Sąd Ostateczny”, „Ostatnią kartą jest Śmierć”, „Cień gejszy” (książka – laureatka plebiscytu „Przy kominku” 2011 r.), opowiadań w licznych antologiach zbiorowych, a także tekstów prasowych – beletrystycznych i publicystycznych. Przez wiele lat współpracowała z teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie jako fotograf i redaktor publikacji teatralnych.

 

Jeżeli chcesz wygrać jej najnowszą powieść, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: kim w wierzeniach ludowych jest czarownica?

 

Nagrodę otrzyma pierwsze 9 osób, które na adres redakcja@kulturownia.pl prześle poprawną odpowiedź z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
DEMONY DZIECIŃSTWA – UPIORY DOROSŁOŚCI
Opowieść o traumatycznym dzieciństwie. Bliznach, jakie pozostają ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Dowody na stół, czyli dlaczego warto czytać książki o nauce
„Dla prawdziwego naukowca (…) nic w biologii nie ma sensu, ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...