Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 31.10.2014 A A A
MIGRACJE MELI KOTELUK
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

W listopadzie startuje trasa koncertowa Meli Koteluk promująca jej drugą, autorską płytę Migracje, która ukaże się 17 listopada. Artystka wystąpi w szesnastu miastach Polski.  Podczas koncertów będzie można usłyszeć materiał z najnowszego albumu, w tym singiel Fastrygi, który szybko znalazł się na playlistach wielu stacji radiowych.


Trasa Meli Koteluk rozpocznie się 8 listopada w Kołobrzegu, a zakończy  25 stycznia 2015 roku w Lublinie i obejmie wszystkie strony Polski. Tym razem Mela zaprasza do świata pełnego kontrastów, w którym  realizm słowny łączy się z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem. Niezależne brzmieniowo kompozycje stworzą spójną całość z polskimi, autorskimi tekstami i przestrzenną dopełniającą całości kreacją sceniczną. Na koncertach pojawią się głównie utwory z nowego albumu, w przygotowanych specjalnie na trasę wersjach koncertowych, nie zabraknie także utworów ze „Spadochronu”. W trakcie 
koncertu premierowego, 16 listopada,  w warszawskiej Stodole, zostanie wręczona Platynowa Płyta za ten właśnie krążek.

 

Od poprzedniej płyty minęły dwa lata, intensywność tego czasu przełożyła się na Migracje. Cieszę się, że mogę na koncertach ugościć moich fanów nowymi dźwiękami, stworzonymi wspólnie z zespołem i producentem, Markiem Dziedzicem, który naprowadzał nas na nowe tropy, zachęcił do odważnego myślenia o stylistykach, które łączymy. Udało nam się połączyć minimalizm z muzycznym bogactwem, czyli poniekąd ogień z wodą. To będzie intensywna trasa, w trakcie której będę migrować z miasta do miasta, ale to właśnie bycie w ruchu sprawia, że ciągle odnajduję coś nowego - mówi Mela Koteluk.

 

Pełna trasa Meli Koteluk:

08.11 Kołobrzeg - RCK

09.11 Gniezno - Młyn

10.11 Poznań - Eskulap

13.11 Biłgoraj - BCK

16.11 Warszawa - Stodoła

22.11 Katowice - Megaclub

23.11 Wrocław - Eter

24.11 Szczecin - Lulu

29.11. Rydułtowy - RCK

30.11 Zielona Góra - Kawon

03.12 Bydgoszcz - Estrada

05.12 Sopot - Scena klub

07.12 Łódź - Wytwórnia

18.12 Olsztyn - CEIK

19.12 Toruń - Odnowa

25.01.2015 Lublin - Grafitti

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...