Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.03.2015 A A A
CDP.PL POLSKIM WYDAWCĄ GIER KALYPSO MEDIA
INFORMACJA PRASOWA

CDP.pl poinformowało o rozpoczęciu współpracy z Kalypso Media. Tytuły tego wydawcy trafią do katalogu wydawniczego CDP.pl  i już wkrótce będą dostępne w sprzedaży na terenie całego kraju – w sklepie CDP.pl, a także w innych dobrych sklepach z grami.


Kalypso Media to operujący globalnie niezależny developer i wydawca gier, którego założycielami są weterani branży – Simon Hellwig i Stefan Marcinek. Kalypso Media jest uznawane za jednego z największych wydawców gier strategicznych i symulacyjnych na PC, Mac, Linxa oraz konsole. Tytuły tej firmy, na czele z popularną serią symulatorów dyktatora tropikalnej wyspy – Tropico, są dostępne na całym świecie dzięki rozbudowanej sieci umów dystrybucyjnych na wydania fizyczne i cyfrowe.

 

Pierwszymi tytułami Kalypso Media, których polskim dystrybutorem na mocy nowej umowy będzie firma CDP.pl, są:

 

Tropico 5

Kolejna odsłona uznanej przez krytyków i lubianej przez graczy serii symulatorów dyktatora. Poszerzaj wpływy swojej dynastii od czasów kolonialnych aż po XXI wiek; staw czoło całkiem nowym wyzwaniom, poznaj zaawansowany system handlu, badań i rozwoju naukowego oraz eksploracji i po raz pierwszy w historii zagraj ze znajomymi w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy (również na zasadzie współpracy).

 

Tropico Dictator Pack

Zestaw czterech poprzednich odsłon kultowego symulatora dyktatora tropikalnej wyspy, teraz dostępy w jednym pudełku w korzystnej cenie. W pakiecie zawarte są również dodatki, takie jak Władza Absolutna do Tropico 3 czy Czasy Współczesne do Tropico 4.

 

Dungeons 2

Dungeons 2 to strategia fantasy autorstwa zespołu Realmforge, w której wcielamy się w złego władcę lochów. Gracz zwerbuje w niej armię straszliwych istot i staje na czele jednej z dwóch nowych frakcji. Będzie też musiał broni  swojego królestwa przed nieznośnymi bohaterami. Możliwe będzie też wyjście na powierzchnię, by wypowiedzieć wojnę miastom ludzi i posłużyć się „Rąsią Przestrachu”, aby bezpośrednio móc kontrolować sługusy, wydawać im rozkazy, a nawet wymierzać porządne lanie, aby utrzymać łachudry w ryzach.

 

Crookz – The Big Heist

Crookz – The Big Heist to gra strategiczna o wyjątkowym, funkowym klimacie, osadzona w różowych latach siedemdziesiątych. Popisuj się swoimi umiejętnościami, planując niezapomniane skoki i rabunki. Wykorzystuj techniki szpiegowskie i wykazuj się bystrością umysłu, aby nie dać się złapać. Stosuj skuteczne strategie, gromadząc i wyposażając zespół przed każdą fuchą i opracowując idealne sposoby na włamy.

 

Grand Ages: Medieval

Grand Ages: Medieval to gra strategiczna w czasie rzeczywistym od Gaming Minds. Bądź przywódcą i rozwijaj swoją osadę dzięki budowaniu, badaniom, ekspansji i podbijaniu terenów ciągnących się od Skandynawii do północnej Afryki; od Portugalii, przez Kaukaz, aż po Środkowy Wschód. Ze skromnego przywódcy niewielkiej osady zmień się we władcę całej Europy. Weź udział w ekscytującej kampanii ze szczegółowo zaprojektowanymi cutscenkami, graj według własnych zasad w trybie wolnej gry lub wystaw swoje umiejętności na próbę w trybie wieloosobowym, gdzie zmierzysz się z nawet 7 innymi graczami!

 

Kolejne gry Kalypso Media, które trafią do polskiej dystrybucji CDP.pl zostaną ujawnione w przyszłości.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...