Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.03.2015 A A A
Przed nami piąta edycja Winyl Market w Warszawie
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

W najbliższy weekend w klubokawiarni Miłość przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie odbędzie się piąta edycja Winyl Marketu, najważniejszej imprezy w Polsce poświęconej płytom winylowym.


Winyl Market jest wydarzeniem dla osób, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić swoje płyty winylowe. Wśród wystawców znajdą się: Antykwariat Tamka, Antykwariat Grochowski , Asfalt Records, Cyman Records, Good Lovin Music, Grubanuta SOPOT i Warszawa, Hey Joe, Muzyka Miasta, Polskie Nagrania sp. z o.o., Płyty Gramofonowe, SideOne, slipmaty.pl, Urban Bomb Shop, Vinyl Tamka, Vintage Soundglasses, Vinyl Pusher. Pojawią się także sprzedawcy z Wolumenu i Hybryd oraz prywatni kolekcjonerzy.

 

Targi rozpoczynają się w sobotę 14 marca o godzinie 14.00. W trakcie trwania marketu przewidziane są showcasy i sety djskie, grane tylko i wyłącznie z płyt winylowych. W ciągu dnia zagrają: Piotr Pytkowski - asfaltshop.pl, Radekk – Cyman Records, Qbs - dype, Gofer - Płyty Gramofonowe, Niko & Funky Boar – Rebel Scream, WWW & Wojtek - SideOne, Grobel & Matat Professionals - S1 Warsaw.

 

Po 21.00 rozpocznie się część imprezowa, podczas której zagrają: Artur 8 - KING of KONG, Chłopak Z Sąsiedztwa - The Very Polish Cut Outs / WOSK Poznań, RiskY & Dook - Keep on searchin'. Udział i wystawienie się z płytami są zupełnie bezpłatne. Wejście na imprezę nocną – 10 zł.

 

– Piąta edycja jest zupełnie wyjątkowa, ponieważ udało mi się namówić do współpracy sklepy płytowe i wystawców, którzy jeszcze u nas nie gościli. Odbywa się w miejscu wyjątkowym, jakim bez wątpienia jest klubokawiarnia Miłość, położona w samym centrum miasta. Z dnia na dzień dostaję nowe zapytania: „czy można jeszcze się wystawić z płytami”? Pojawią się sprzedawcy z innych miast tak jak Cyman Records z Gdańska czy Gruba Nuta z Sopotu, która swoje siły na wspólnym stoisku połączy z filią Warszawską, czy Vintage Soundglasses z Lublina. Podobnie jest ze składem djskim, który z każdą edycją staramy się zmieniać. Przed nami także część wieczorna imprezy, więc muzykę graną z płyt winylowych będziemy słyszeć przez całą długość trwania eventu – mówi Maciej Kopeć, organizator Winyl Marketu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
RMF w wersji online
Wielkimi krokami zbliża się XIX Rock May Festival w wersji ...
Muzyka na jubileuszowym Krakowskim Festiwalu Filmowym
Nie spotkamy się w tym roku pod Wawelem na plenerowych pokazach ...
Nowy album DIVINE WEEP w czerwcu
Długo oczekiwany, nowy album Divine Weep ukaże się już 8 ...