Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.03.2015 A A A
Przed nami piąta edycja Winyl Market w Warszawie
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

W najbliższy weekend w klubokawiarni Miłość przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie odbędzie się piąta edycja Winyl Marketu, najważniejszej imprezy w Polsce poświęconej płytom winylowym.


Winyl Market jest wydarzeniem dla osób, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić swoje płyty winylowe. Wśród wystawców znajdą się: Antykwariat Tamka, Antykwariat Grochowski , Asfalt Records, Cyman Records, Good Lovin Music, Grubanuta SOPOT i Warszawa, Hey Joe, Muzyka Miasta, Polskie Nagrania sp. z o.o., Płyty Gramofonowe, SideOne, slipmaty.pl, Urban Bomb Shop, Vinyl Tamka, Vintage Soundglasses, Vinyl Pusher. Pojawią się także sprzedawcy z Wolumenu i Hybryd oraz prywatni kolekcjonerzy.

 

Targi rozpoczynają się w sobotę 14 marca o godzinie 14.00. W trakcie trwania marketu przewidziane są showcasy i sety djskie, grane tylko i wyłącznie z płyt winylowych. W ciągu dnia zagrają: Piotr Pytkowski - asfaltshop.pl, Radekk – Cyman Records, Qbs - dype, Gofer - Płyty Gramofonowe, Niko & Funky Boar – Rebel Scream, WWW & Wojtek - SideOne, Grobel & Matat Professionals - S1 Warsaw.

 

Po 21.00 rozpocznie się część imprezowa, podczas której zagrają: Artur 8 - KING of KONG, Chłopak Z Sąsiedztwa - The Very Polish Cut Outs / WOSK Poznań, RiskY & Dook - Keep on searchin'. Udział i wystawienie się z płytami są zupełnie bezpłatne. Wejście na imprezę nocną – 10 zł.

 

– Piąta edycja jest zupełnie wyjątkowa, ponieważ udało mi się namówić do współpracy sklepy płytowe i wystawców, którzy jeszcze u nas nie gościli. Odbywa się w miejscu wyjątkowym, jakim bez wątpienia jest klubokawiarnia Miłość, położona w samym centrum miasta. Z dnia na dzień dostaję nowe zapytania: „czy można jeszcze się wystawić z płytami”? Pojawią się sprzedawcy z innych miast tak jak Cyman Records z Gdańska czy Gruba Nuta z Sopotu, która swoje siły na wspólnym stoisku połączy z filią Warszawską, czy Vintage Soundglasses z Lublina. Podobnie jest ze składem djskim, który z każdą edycją staramy się zmieniać. Przed nami także część wieczorna imprezy, więc muzykę graną z płyt winylowych będziemy słyszeć przez całą długość trwania eventu – mówi Maciej Kopeć, organizator Winyl Marketu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Henry No Hurry wyrusza w trasę po schroniskach górskich!
Ekipę Wawrzyńca Dabtowskiego spotkacie na przełęczach górskich ...
Pamiętamy '44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka "For Warsaw With Love
For Warsaw with love to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ...
MUSIC WITH NO BORDERS
"Music with No Borders” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie ...
DESTROYERS wraca na Śląsk po ponad 25 latach!
Destroyers to zespół, który szczyt popularności przeżywał ...