Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 03.04.2015 A A A
Mistrzostwa Polski w PES 2015 odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie!
INFORMACJA PRASOWA

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gry Pro Evolution Soccer 2015 od KONAMI w Polsce, oraz spółka PL.2012+, operator Stadionu Narodowego w Warszawie poinformoły, że Mistrzostwa Polski w grze Pro Evolution Soccer 2015 odbędą się 9 maja 2015. Stadion Narodowy został współorganizatorem wydarzenia. Partnerem technologicznym oraz sponsorem części nagród jest firma Sony Computer Entertainment Polska.


Impreza odbędzie się w najbardziej prestiżowej przestrzeni Stadionu Narodowego w Warszawie, czyli Loży Platynowej. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest w sobotę 9 maja 2015 na godzinę 10:00.

 

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2015 zostaną rozegrane na ośmiu, specjalnie w tym celu przygotowanych stanowiskach z konsolami PlayStation®4. W turnieju weźmie udział 32 graczy, którzy w wyniku losowania zostaną przyporządkowani do 8 grup. W rozgrywkach wezmą udział użytkownicy, którzy spełnili jeden z poniższych warunków:
- Sześciu najlepszych graczy z kolejnych miesięcy pesleague.com (listopad – kwiecień);
- Sześciu najwyżej notowanych graczy z ogólnej klasyfikacji rankingowej na pesleague.com na dzień 30.04.2015, którzy nie byli liderami w żadnej z klasyfikacji miesięcznych;
- Dziesięciu zwycięzców jednodniowych kwietniowych turniejów online pesleague.com;
- Sześciu uczestników turniejów offline:
a) Miejsce I, II i III na Warka Cup (11.04),
b) Miejsce I, II i III na Lafayette Cup II (26.04),
c) Mistrz Polski PES 2014;
d) Mistrz Polski Dziennikarzy PES 2015;
e) Zwycięzca konkursu organizowanego przez cdp.pl dla fanów na Facebooku;
f) Zwycięzca konkursu organizowanego przez SCEP dla fanów na Facebooku.

 

W przypadku, gdy użytkownik spełnia więcej niż jedno z powyższych kryteriów, w jego miejsce zaproszony do uczestnictwa zostaje kolejny gracz z najwyższą pozycją w ogólnej klasyfikacji pesleague.com. Ostateczna lista uczestników zostanie ogłoszona do 4 maja 2015, wówczas rozesłane zostaną oficjalne zaproszenia. Pełna lista znajdować się będzie pod adresem: https://www.pesleague.com/berlinworldfinal/Poland/

 

Dla uczestników Mistrzostw Polski PES 2015 przewidziano szereg atrakcyjnych nagród, w tym m.in.:
- Dla zwycięzcy wyjazd na Finał Mistrzostw Świata PES 2015, Finał Ligi Mistrzów UEFA w Berlinie oraz pakiet gadżetów piłkarskich od KONAMI;
- Dla pierwszej trójki nagrody pieniężne od cdp.pl (2000 zł dla Mistrza Polski, 1200 zł dla zdobywcy drugiego miejsca oraz 800 zł dla zwycięzcy meczu o trzecie miejsce);
- Dla pierwszej trójki PlayStation 4 Wireless Stereo Headset 2.0 oraz 3-miesięczne subskrybcje PlayStation Plus od Sony Computer Entertainment Polska.

Ponadto na uczestników turnieju oraz chętnych do przeprowadzenia relacji przedstawicieli mediów czeka masa dodatkowych atrakcji, w tym między innymi możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego z przedstawicielem organizatorów oraz poczęstunek. O kolejnych dodatkowych aktywnościach poinformujemy fanów Pro Evolution Soccer 2015 w niedalekiej przyszłości.

 

PES 2015 po raz pierwszy wykorzystuje moc najnowszych sprzętów do grania, czemu wyraz daje hasło „Nadchodzi PES nowej generacji!”. Pro Evolution Soccer 2015 jest ponadto jedyną grą piłkarską, w której znalazł się, odtworzony z należytą pieczołowitością, Stadion Narodowy w Warszawie.

 

Pro Evolution Soccer 2015 to świadomy powrót do rdzennych wartości serii PES, takich jak pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, bardzo czułe sterowanie i nieograniczona rozgrywka, dzięki czemu tylko od użytkownika zależy, jak gra. Różnorodne zagrania (takie jak podanie, strzał lub sprint) zostały starannie wyważone, aby dać graczowi maksymalną satysfakcję.

 

Gra Pro Evolution Soccer 2015 dostępna jest na PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronach www.pes.konami.com oraz www.pesleague.com.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...