Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 30.04.2015 A A A
Uchwyć najpiękniejsze chwile… w lesie!
INFORMACJA PRASOWA

Rusza konkurs fotograficzny Lasów Państwowych „Czas na Las” pod patronatem medialnym magazynu National Geographic Polska. Zdjęcia najbardziej urokliwych miejsc w polskich lasach można przesyłać do 19 lipca pod adresem www.lasy.national-geographic.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.


Nie trzeba wyjeżdżać na krańce świata, żeby znaleźć się w miejscu zupełnie niesamowitym. Wystarczy wyjechać za miasto i po prostu... pójść do lasu! Nie liczą się tam problemy, z którymi borykamy się na co dzień, po prostu nic nie musimy. Wraz z Lasami Państwowymi zachęcamy Was do tego, żeby te chwile uchwycić na zdjęciach.

 

- Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska.

 

Lasy Państwowe wraz z miesięcznikiem National Geographic Polska zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Czas na Las”. Konkurs ma na celu udowodnić, jak piękne potrafią być polskie lasy oraz pokazać ich znaczenie dla wszystkich żywych istot.

 

Do konkursu można zgłosić fotografie w trzech kategoriach: Krajobraz, Dzika Natura i Adventure. Przed zrobieniem zdjęcia warto zapoznać się z Leśną Szkołą Fotografii, czyli wskazówkami specjalnie przygotowanymi dla uczestników przez Wojciecha Franusa – dyrektora artystycznego National Geographic Polska.

 

Zdjęcia można zgłaszać od 27 kwietnia do 19 lipca na stronie www.lasy.national-geographic.pl

 

Najlepsze fotografie wybierze Jury w składzie: Martyna Wojciechowska (redaktor naczelna magazynu National Geographic Polska), Sergiusz Sachno (redaktor, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych), Wojciech Franus (fotograf, dyrektor artystyczny magazynu National Geographic Polska).

 

Trzy zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na łamach magazynu National Geographic Polska, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody – kosz piknikowy oraz zestaw książek o fotografii. Natomiast osoby wyróżnione otrzymają kosze piknikowe.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...