Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.05.2015 A A A
Nowe informacje i szczegóły dotyczące Disney Infinity 3.0
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Avalanche Software oraz Ninja Theory łączą siły, by stworzyć grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen™, która pozwoli ci cieszyć się pojedynkami na miecze świetlne™ na zupełnie nowym poziomie.


Disney Interactive ujawnił nowe informacje i szczegóły dotyczące Star Wars™: Disney Infinity 3.0 - Zmierzch Republiki – jednego z trzech światów Gwiezdnych wojen™, jakie dostępne będą w ramach mającej się ukazać jeszcze w tym roku gry Disney Infinity 3.0: Play Without Limits. Produkcja ta, stworzona we współpracy z Avalanche Software, stanowić będzie oficjalną familijną grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen, z rozbudowanym systemem walki.

 

Jej akcja toczyć się będzie pod koniec Wojen Klonów, a gracze udadzą się w podróż do czterech różnych miejsc i zwiedzą planety Tatooine i Coruscant, stawią czoła droidom bojowym na powierzchni Geonosis oraz wezmą udział w pełnej rozmachu walce z bossem na Naboo. Po drodze będą korzystać z Mocy, nauczą się posługiwać mieczem świetlnym, walcząc u boku Ahsoki Tano, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i Yody, by ocalić Republikę przed zagrożeniem ze strony Separatystów.

 

Dzięki Mocy każdy rycerz Jedi ma wyjątkowe umiejętności bojowe i ciosy wykańczające przeciwników, może także przyjąć unikalną postawę, wykonując serie potężnych ataków mieczem świetlnym. Na przykład, wcielając się w mistrza Yodę, gracze mogą korzystać z jego zwinności i talentu akrobatycznego. Z kolei padawan Ahsoka Tano sieka na kawałki droidy bojowe wroga swoimi dwoma szybkimi jak błyskawica mieczami świetlnymi, natomiast Darth Maul korzysta z podwójnego miecza świetlnego oraz ciemnej strony Mocy podczas śmiertelnego pojedynku z mistrzem Obi-Wanem Kenobim.

 

Świat Star Wars™: Disney Infinity 3.0 - Zmierzch Republiki stanowić będzie część zestawu startowego Disney Infinity 3.0 dostępnego już na jesieni. W jego skład wejdą także czytnik Disney Infinity 3.0, figurki Ahsoki Tano i Anakina Skywalkera oraz karta z kodem sieciowym dającym dostęp do materiałów na komputery PC i urządzenia mobilne. Gra uzyskała wstępną klasyfikację 7+ w systemie PEGI i ukaże się już tej jesieni.

 

Na Święta ukażą się także dwa dodatkowe światy Gwiezdnych wojen do wykorzystania z grą Disney Infinity 3.0: Play Without Limits. Jednym z nich będzie Gwiezdne wojny: Powstanie przeciwko Imperium a drugim Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Poza tym gracze będą mogli odblokować umiejętności wszystkich postaci ze świata Gwiezdnych wojen, a następnie wykorzystać je w ramach wszystkich światów Gwiezdnych wojen, a także rozbudowanego niedawno PLACU ZABAW, wraz ze wszystkimi postaciami, jakie do tej pory pojawiły się w ramach Disney Infinity.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...