Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.05.2015 A A A
Nowe informacje i szczegóły dotyczące Disney Infinity 3.0
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Avalanche Software oraz Ninja Theory łączą siły, by stworzyć grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen™, która pozwoli ci cieszyć się pojedynkami na miecze świetlne™ na zupełnie nowym poziomie.


Disney Interactive ujawnił nowe informacje i szczegóły dotyczące Star Wars™: Disney Infinity 3.0 - Zmierzch Republiki – jednego z trzech światów Gwiezdnych wojen™, jakie dostępne będą w ramach mającej się ukazać jeszcze w tym roku gry Disney Infinity 3.0: Play Without Limits. Produkcja ta, stworzona we współpracy z Avalanche Software, stanowić będzie oficjalną familijną grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen, z rozbudowanym systemem walki.

 

Jej akcja toczyć się będzie pod koniec Wojen Klonów, a gracze udadzą się w podróż do czterech różnych miejsc i zwiedzą planety Tatooine i Coruscant, stawią czoła droidom bojowym na powierzchni Geonosis oraz wezmą udział w pełnej rozmachu walce z bossem na Naboo. Po drodze będą korzystać z Mocy, nauczą się posługiwać mieczem świetlnym, walcząc u boku Ahsoki Tano, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i Yody, by ocalić Republikę przed zagrożeniem ze strony Separatystów.

 

Dzięki Mocy każdy rycerz Jedi ma wyjątkowe umiejętności bojowe i ciosy wykańczające przeciwników, może także przyjąć unikalną postawę, wykonując serie potężnych ataków mieczem świetlnym. Na przykład, wcielając się w mistrza Yodę, gracze mogą korzystać z jego zwinności i talentu akrobatycznego. Z kolei padawan Ahsoka Tano sieka na kawałki droidy bojowe wroga swoimi dwoma szybkimi jak błyskawica mieczami świetlnymi, natomiast Darth Maul korzysta z podwójnego miecza świetlnego oraz ciemnej strony Mocy podczas śmiertelnego pojedynku z mistrzem Obi-Wanem Kenobim.

 

Świat Star Wars™: Disney Infinity 3.0 - Zmierzch Republiki stanowić będzie część zestawu startowego Disney Infinity 3.0 dostępnego już na jesieni. W jego skład wejdą także czytnik Disney Infinity 3.0, figurki Ahsoki Tano i Anakina Skywalkera oraz karta z kodem sieciowym dającym dostęp do materiałów na komputery PC i urządzenia mobilne. Gra uzyskała wstępną klasyfikację 7+ w systemie PEGI i ukaże się już tej jesieni.

 

Na Święta ukażą się także dwa dodatkowe światy Gwiezdnych wojen do wykorzystania z grą Disney Infinity 3.0: Play Without Limits. Jednym z nich będzie Gwiezdne wojny: Powstanie przeciwko Imperium a drugim Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Poza tym gracze będą mogli odblokować umiejętności wszystkich postaci ze świata Gwiezdnych wojen, a następnie wykorzystać je w ramach wszystkich światów Gwiezdnych wojen, a także rozbudowanego niedawno PLACU ZABAW, wraz ze wszystkimi postaciami, jakie do tej pory pojawiły się w ramach Disney Infinity.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...