Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.06.2015 A A A
Nowe elementy w Hearthstone!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Jeśli możesz, oderwij się na chwilkę od partyjki w Hearthstone, bo nadchodzą niesamowite wieści! Dziś odsłonimy całą serię nowych elementów gry oraz odpowiemy na jedno z najważniejszych pytań egzystencjalnych, ujawniając przeznaczenie owianego dotąd tajemnicą czwartego przycisku w menu gry. Zanim zaczniesz czytać, zrób kilka głębokich wdechów i usiądź wygodnie!


Nowi bohaterowie

Wraz z wprowadzeniem najnowszej aktualizacji, w Hearthstone zadebiutują nowi bohaterowie z uniwersum Warcrafta. Na chwilę obecną zapowiedziany jest wojownik Magni Miedziobrody – król Khaz Modan i Tan Żelaznej Kuźni. W przyszłości dołączą do niego kolejni bohaterowie.

 

Nowych bohaterów będzie można kupić w wewnętrznym sklepie gry za 8,99 EUR (9.99 EUR na iOS). Każdy bohater posiada własną grafikę portretu, swój własny rewers, zestaw spersonalizowanych emotek, jedyne w swoim rodzaju wizualizacje mocy specjalnych postaci oraz animacje na rozpoczęcie partii.

 

Karczemna Bójka

Wraz z aktualizacją 2.7 wprowadzimy tryb Karczemnej Bójki, który jest odpowiedzialny za tajemnicę brakującego czwartego przycisku w menu gry Hearthstone. Karczemna Bójka pozwoli rywalizować na zupełnie nowe sposoby. Teraz będzie można wyzywać innych graczy lub znajomych na pojedynki z wykorzystaniem specjalnych zasad lub niestandardowych talii. W niektórych Bójkach gracze otrzymają wstępnie skonfigurowane talie, a w innych przypadkach będą musieli stworzyć nowe talie na podstawie ciekawych i niezwykłych wytycznych. Przed dołączeniem do rywalizacji trzeba będzie jednak nabrać nieco krzepy – tryb Karczemnej Bójki zostanie odblokowany dopiero po osiągnięciu 20 poziomu bohatera.

 

Dostęp do Karczemnej Bójki będzie bezpłatny od chwili udostępnienia tego trybu gry. Dodatkowo, w okresie popremierowym, za wygranie pierwszej Bójki w każdym tygodniu przyznawany będzie klasyczny pakiet kart! Karczmarz zawsze ma dla graczy w zanadrzu jakąś niespodziankę, więc w przyszłych Bójkach mogą pojawić się zupełnie nowe zestawy nagród. Tryb Karczemnej Bójki będzie dostępny co tydzień, od środy do poniedziałku, co oznacza praktycznie nieskończoną liczbę nowych wyzwań!

 

Personalizowane rewersy kart

Za mało niesamowitości? Przygotuj się na coś naprawdę niezwykłego! Od aktualizacji 2.7 udostępnimy możliwość przypisywania określonych rewersów kart do każdego rodzaju talii. Oznacza to, że zamiast ręcznie zmieniać rewers, aby dopasować go do stylu gry nową talią, będzie można z wyprzedzeniem ustawić różne rewersy dla wszystkich talii. Przykładowo, będzie możliwe wstępne przypisanie rewersu Heroiczny Naxxramas do ociekającej szlamem, wypełnionej stronnikami z Naxxramas talii czarnoksiężnika, a talię maga złożoną z podstawowych kart będzie można pozostawić z rewersem w stylu klasycznym. A jeśli ktoś zechce, będzie mógł po prostu przypisać rewers Pandaria wszystkim taliom – tylko dlatego, że lubi czerwień i taki ma kaprys.

 

Mamy nadzieję, że tak samo jak my nie możesz się doczekać najnowszych elementów w Hearthstone. Zajrzyj na naszą stronę prasową, aby pobrać materiały promocyjne, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadawaj je śmiało! Do zobaczenia w karczmie!

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...