Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.06.2015 A A A
Zaskoczenie na targach E3: ArenaNet uruchamia przedsprzedaż Guild Wars 2: Heart of Thorns™
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Kierownik projektu Colin Johanson przedstawia siedziby gildii i ogłasza uruchomienie przedsprzedaży dodatku do jednej z najwyżej ocenianych gier MMO wszech czasów.


Podczas odbywającej się dziś w nocy konferencji PC Gaming Show na targach E3 NCSOFT® i ArenaNet™, wydawca i producent popularnej serii Guild Wars, ogłosili zaskakującą wiadomość. Fani zgromadzeni na widowni oraz przed monitorami byli zachwyceni informacją o uruchomieniu przedsprzedaży Guild Wars 2: Heart of Thorns, dodatku do gry Guild Wars 2®. Wszystkie wydania Heart of Thorns zakupione w przedsprzedaży zawierają również podstawową wersję gry Guild Wars 2, dzięki czemu nowi gracze mogą natychmiast rozpocząć przygodę z jedną z najwyżej ocenianych gier MMO wszech czasów.

 

Zaskakujący komunikat studia ArenaNet poprzedziła rozmowa gospodarza wydarzenia PC Gaming Show, Seana „Day[9]” Plotta, z kierownikiem projektu Colinem Johansonem, dotycząca siedzib gildii – nowej zawartości grupowej i społecznościowej dostępnej w Guild Wars 2: Heart of Thorns.

 

"Siedziby gildii w Guild Wars 2: Heart of Thorns to dużo więcej, niż można by się spodziewać. To cała grupa funkcji składających się na jeden z najbardziej rozbudowanych systemów społecznościowych, jakie kiedykolwiek powstały w wirtualnych światach” – powiedział Johanson. „Siedziby to lokacje, które gildie mogą zdobywać, rozbudowywać, dekorować i personalizować na wiele innych sposobów. W siedzibie może się znaleźć m.in. arena do walk i sala wojenna, w której powstają narzędzia niezbędne do prowadzenia wojny przeciwko innym gildiom w trybie PvP World vs. World. Pojawi się także nowa dyscyplina rzemiosła – Scribe. Funkcje dostępne w siedzibie mają na celu podkreślenie społecznościowego charakteru gildii oraz stworzenie w świecie gry miejsca, które gracze będą mogli nazwać domem i w którym zbudują wspólną historię. Siedziby pozwolą też graczom rozwijać kreatywność na bardzo nowatorskie sposoby".

 

Temat siedzib gildii będzie rozwijany przez cały czas trwania targów E3 – pracownicy studia ArenaNet będą zdradzać nowe szczegóły, udzielać wywiadów i publikować artykuły na blogu. W piątek odbędzie się transmitowana na żywo prezentacja siedzib gildii w świecie gry.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...