Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.06.2015 A A A
Zaskoczenie na targach E3: ArenaNet uruchamia przedsprzedaż Guild Wars 2: Heart of Thorns™
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Kierownik projektu Colin Johanson przedstawia siedziby gildii i ogłasza uruchomienie przedsprzedaży dodatku do jednej z najwyżej ocenianych gier MMO wszech czasów.


Podczas odbywającej się dziś w nocy konferencji PC Gaming Show na targach E3 NCSOFT® i ArenaNet™, wydawca i producent popularnej serii Guild Wars, ogłosili zaskakującą wiadomość. Fani zgromadzeni na widowni oraz przed monitorami byli zachwyceni informacją o uruchomieniu przedsprzedaży Guild Wars 2: Heart of Thorns, dodatku do gry Guild Wars 2®. Wszystkie wydania Heart of Thorns zakupione w przedsprzedaży zawierają również podstawową wersję gry Guild Wars 2, dzięki czemu nowi gracze mogą natychmiast rozpocząć przygodę z jedną z najwyżej ocenianych gier MMO wszech czasów.

 

Zaskakujący komunikat studia ArenaNet poprzedziła rozmowa gospodarza wydarzenia PC Gaming Show, Seana „Day[9]” Plotta, z kierownikiem projektu Colinem Johansonem, dotycząca siedzib gildii – nowej zawartości grupowej i społecznościowej dostępnej w Guild Wars 2: Heart of Thorns.

 

"Siedziby gildii w Guild Wars 2: Heart of Thorns to dużo więcej, niż można by się spodziewać. To cała grupa funkcji składających się na jeden z najbardziej rozbudowanych systemów społecznościowych, jakie kiedykolwiek powstały w wirtualnych światach” – powiedział Johanson. „Siedziby to lokacje, które gildie mogą zdobywać, rozbudowywać, dekorować i personalizować na wiele innych sposobów. W siedzibie może się znaleźć m.in. arena do walk i sala wojenna, w której powstają narzędzia niezbędne do prowadzenia wojny przeciwko innym gildiom w trybie PvP World vs. World. Pojawi się także nowa dyscyplina rzemiosła – Scribe. Funkcje dostępne w siedzibie mają na celu podkreślenie społecznościowego charakteru gildii oraz stworzenie w świecie gry miejsca, które gracze będą mogli nazwać domem i w którym zbudują wspólną historię. Siedziby pozwolą też graczom rozwijać kreatywność na bardzo nowatorskie sposoby".

 

Temat siedzib gildii będzie rozwijany przez cały czas trwania targów E3 – pracownicy studia ArenaNet będą zdradzać nowe szczegóły, udzielać wywiadów i publikować artykuły na blogu. W piątek odbędzie się transmitowana na żywo prezentacja siedzib gildii w świecie gry.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
1. grudnia w Warszawie odbędzie się pierwszy festiwal Games ...
Czas uwolnić orkę! premiera Farming Simulator 19 - 20 listopada! nowy trailer.
Najpopularniejszy symulator na świecie powraca w nowej odsłonie, ...
OMEN by HP oficjalnym partnerem technologicznym Illuminar Gaming
OMEN by HP ogłasza rozpoczęcie współpracy z Illuminar Gaming, ...
CALL OF CTHULHU - PIERWSZY GAMEPLAY Z OKAZJI GAMESCOMU!
Call of Cthulhu - inpirowana kultowymi opowiadaniami Lovercrafta, ...