Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.06.2015 A A A
TOXIKK. Fraguj jak za najlepszych czasów FPS!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Miłośnicy strzelanin FPP nie mogą narzekać na brak okazji do pociągnięcia za cyngiel. Są jednak liczne rzesze fanów FPS, z nostalgią wspominających fragowanie i deathmache rodem z kultowych pozycji – na równych zasadach. Dobre wieści z linii frontu: szykuje się prawdziwa perełka dla wszystkich miłośników FPS tęskniących za czasami, gdy o rezultacie pojedynku nie decydował osiągnięty poziom doświadczenia postaci, zdobyte umiejętności specjalne czy zakupione bronie, tylko własne umiejętności i refleks!


W dniu 20 lipca na rynku pojawi się TOXIKK., nad którym peany wygłaszają i media growe, i gracze poszukujący hardcorowych, precyzyjnych jak żyleta strzelanin FPP. Udostępniony w Early Access fragment rozgrywki zyskał świetne opinie w serwisie Steam – 88% z blisko 1300 recenzji wystawionych przez graczy jest pozytywnych!

 

TOXIKK. został stworzony z myślą o graczach PC i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą klawiatury i myszki, konfigurowalnych w bardzo zaawansowanym stopniu. Niespotykana precyzja i szybkość ruchów, strafe, double jumps, dodge jumps, apteczki oraz pojazdy – wszystko, co czyniło tego typu gry kultowym, powraca w wielkim stylu! WSAD oraz możliwość wykorzystania podwójnego strafe’ to synonim obłędnie dynamicznych pojedynków.

 

TOXIKK. nie jest grą F2P i nie ma w nim mikropłatności, które pozwalałyby uzyskać przewagę nad innymi graczami za pieniądze. Próżno tu szukać klas postaci i ich zmiennych statystyk, czy drzewek rozwoju umiejętności – parametry decydujące o wygranej tkwią nie w grze, ale w rękach i głowie każdego gracza. A jest gdzie się sprawdzić, gdyż w TOXIKK. znajdują się nawet mapy klasy Massive, pozwalające na starcia drużynowe po 16 osób z każdej strony, z możliwością wykorzystania różnych pojazdów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Heavy Metal Machines z trybem rankingowym i wsparciem dla gamepadów
Nowa aktualizacja bezpłatnej samochodowej gry MOBA wprowadziła ...
ZMILITARYZOWANE ZWIERZAKI POWRACAJĄ
Mutant Year Zero to fabularna gra taktyczna z elementami skradanki, ...
Walcz z rywalami i zdobądź GRAND PRIX!
Legenda powróciła! Nakładem CDP ukazała się dziś gra F1 ...
PREMIERA WARHAMMER: CHAOSBANE
Od 4 czerwca gracze na całym świecie dołączyli do wojowników ...