Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.06.2015 A A A
TOXIKK. Fraguj jak za najlepszych czasów FPS!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Miłośnicy strzelanin FPP nie mogą narzekać na brak okazji do pociągnięcia za cyngiel. Są jednak liczne rzesze fanów FPS, z nostalgią wspominających fragowanie i deathmache rodem z kultowych pozycji – na równych zasadach. Dobre wieści z linii frontu: szykuje się prawdziwa perełka dla wszystkich miłośników FPS tęskniących za czasami, gdy o rezultacie pojedynku nie decydował osiągnięty poziom doświadczenia postaci, zdobyte umiejętności specjalne czy zakupione bronie, tylko własne umiejętności i refleks!


W dniu 20 lipca na rynku pojawi się TOXIKK., nad którym peany wygłaszają i media growe, i gracze poszukujący hardcorowych, precyzyjnych jak żyleta strzelanin FPP. Udostępniony w Early Access fragment rozgrywki zyskał świetne opinie w serwisie Steam – 88% z blisko 1300 recenzji wystawionych przez graczy jest pozytywnych!

 

TOXIKK. został stworzony z myślą o graczach PC i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą klawiatury i myszki, konfigurowalnych w bardzo zaawansowanym stopniu. Niespotykana precyzja i szybkość ruchów, strafe, double jumps, dodge jumps, apteczki oraz pojazdy – wszystko, co czyniło tego typu gry kultowym, powraca w wielkim stylu! WSAD oraz możliwość wykorzystania podwójnego strafe’ to synonim obłędnie dynamicznych pojedynków.

 

TOXIKK. nie jest grą F2P i nie ma w nim mikropłatności, które pozwalałyby uzyskać przewagę nad innymi graczami za pieniądze. Próżno tu szukać klas postaci i ich zmiennych statystyk, czy drzewek rozwoju umiejętności – parametry decydujące o wygranej tkwią nie w grze, ale w rękach i głowie każdego gracza. A jest gdzie się sprawdzić, gdyż w TOXIKK. znajdują się nawet mapy klasy Massive, pozwalające na starcia drużynowe po 16 osób z każdej strony, z możliwością wykorzystania różnych pojazdów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...