Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.07.2015 A A A
Elitarna szkoła Romy Gąsiorowskiej rekrutuje już po raz czwarty!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Trwa nabór do Studium aktoRstudio - elitarnej szkoły aktorstwa, którą Roma Gąsiorowska założyła trzy lata temu. Przez ten czas stworzyła własną metodę nauczania aktorstwa filmowego. Oparła ją na naturalności i samoświadomości przed kamerą. Rezultaty wypracowywane przez Gąsiorowską i jej kadrę mówią same za siebie...


AktoRstudio to sprawdzona marka, znana z profesjonalnego i efektywnego podejścia do zajęć. „Każdy rok to nowe osobowości czyli zupełnie inne wyzwania, ale za każdym razem przekonuję się, że nawet głęboko skrywane pasje i umiejętności, pod wpływem odpowiedniego impulsu, ujrzą światło dzienne” opowiada aktorka. „Tym co jednoznacznie za nami przemawia są liczby: 95% studentów kursów przygotowujących do egzaminów na kierunki aktorskie na uczelniach państwowych - dostaje się do wymarzonych szkół. 92% uczestników kursu aktorskiego działa w branży, chodzi na castingi, występuje w kinie, telewizji czy reklamie. Jedni odnoszą tak spektakularny sukces jak Eliza Rycembel, inni nieco wolniej wspinają się po drabinie kariery, ale nie mam wątpliwości, że wszyscy są na właściwej ścieżce” – dodaje Roma Gąsiorowska. „Każdy, kto trafi do mojej szkoły z pewnością zyska wiele nie tylko jako aktor, ale też jako człowiek - studenci dużo się o sobie dowiadują, poniekąd uczą się siebie na nowo. I potem opuszczają nasze mury jako nowo ukształtowani ludzie. To jest bezcenne!”

 

W październiku pod skrzydła kadry zebranej przez Gąsiorowską trafią kolejni miłośnicy aktorstwa - rekrutacja trwa. W trybie weekendowym, podobnie jak w ubiegłym roku, powstaną 2 grupy na kursie aktorskim i dwie na kursie przygotowującym do egzaminów na uczelnie państwowe. Po raz pierwszy, już w listopadzie, ruszy kurs dzienny. „Zawsze podkreślam, że moja szkoła jest elitarna” uśmiecha się Roma. „Co rozumiem pod tym pojęciem? Grupy nie są duże, bo najważniejsze w kształtowaniu młodych ludzi jest indywidualne podejście. Dbam o to, by każdy w mojej szkole czuł się dostrzeżony. Ważne, by studenci wiedzieli, iż poświęcamy im maksimum naszej uwagi po to, by mogli się rozwijać. To po pierwsze. Po drugie - w kadrze znajdziecie wyłącznie śmietankę aktorskiego fachu - ludzie, z którymi pracuję to profesjonaliści, a jednocześnie pasjonaci i czynni, spełnieni zawodowo aktorzy”.

 

Kim są „zaufani” Romy Gąsiorowskiej? Wykładowcy jej szkoły to plejada gwiazd polskiego kina i teatru. Studenci roku akademickiego 2015/2016 w aktoRstudio będą mieli okazję pracować z Gąsiorowską, Rafałem Mohrem, Piotrem Głowackim, Izabelą Kuną, Dawidem Ogrodnikiem, Katarzyną Zawadzką, Marietą Żukowską, Przemysławem Bluszczem, Aleksandrą Popławską, Leną Frankiewicz i kilkoma innymi znakomitymi nazwiskami. „Na początku uczestnicy naszych kursów bywają onieśmieleni osobowościami, które przed nimi stają” przyznaje Gąsiorowska, „ale szybko przekonują się, że moja ekipa to wyjątkowi ludzie, którzy w danym czasie są na miejscu tylko i wyłącznie dla nich. Zresztą, nie ma o czym opowiadać - trzeba się przekonać na własnej skórze! Rekrutacja trwa, w internecie znajdziecie też wkrótce konkurs, w którym będzie można wygrać stypendium w Studium aktoRstudio. Zapraszam wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły w aktorskim fachu"

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...