Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.07.2015 A A A
Elitarna szkoła Romy Gąsiorowskiej rekrutuje już po raz czwarty!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Trwa nabór do Studium aktoRstudio - elitarnej szkoły aktorstwa, którą Roma Gąsiorowska założyła trzy lata temu. Przez ten czas stworzyła własną metodę nauczania aktorstwa filmowego. Oparła ją na naturalności i samoświadomości przed kamerą. Rezultaty wypracowywane przez Gąsiorowską i jej kadrę mówią same za siebie...


AktoRstudio to sprawdzona marka, znana z profesjonalnego i efektywnego podejścia do zajęć. „Każdy rok to nowe osobowości czyli zupełnie inne wyzwania, ale za każdym razem przekonuję się, że nawet głęboko skrywane pasje i umiejętności, pod wpływem odpowiedniego impulsu, ujrzą światło dzienne” opowiada aktorka. „Tym co jednoznacznie za nami przemawia są liczby: 95% studentów kursów przygotowujących do egzaminów na kierunki aktorskie na uczelniach państwowych - dostaje się do wymarzonych szkół. 92% uczestników kursu aktorskiego działa w branży, chodzi na castingi, występuje w kinie, telewizji czy reklamie. Jedni odnoszą tak spektakularny sukces jak Eliza Rycembel, inni nieco wolniej wspinają się po drabinie kariery, ale nie mam wątpliwości, że wszyscy są na właściwej ścieżce” – dodaje Roma Gąsiorowska. „Każdy, kto trafi do mojej szkoły z pewnością zyska wiele nie tylko jako aktor, ale też jako człowiek - studenci dużo się o sobie dowiadują, poniekąd uczą się siebie na nowo. I potem opuszczają nasze mury jako nowo ukształtowani ludzie. To jest bezcenne!”

 

W październiku pod skrzydła kadry zebranej przez Gąsiorowską trafią kolejni miłośnicy aktorstwa - rekrutacja trwa. W trybie weekendowym, podobnie jak w ubiegłym roku, powstaną 2 grupy na kursie aktorskim i dwie na kursie przygotowującym do egzaminów na uczelnie państwowe. Po raz pierwszy, już w listopadzie, ruszy kurs dzienny. „Zawsze podkreślam, że moja szkoła jest elitarna” uśmiecha się Roma. „Co rozumiem pod tym pojęciem? Grupy nie są duże, bo najważniejsze w kształtowaniu młodych ludzi jest indywidualne podejście. Dbam o to, by każdy w mojej szkole czuł się dostrzeżony. Ważne, by studenci wiedzieli, iż poświęcamy im maksimum naszej uwagi po to, by mogli się rozwijać. To po pierwsze. Po drugie - w kadrze znajdziecie wyłącznie śmietankę aktorskiego fachu - ludzie, z którymi pracuję to profesjonaliści, a jednocześnie pasjonaci i czynni, spełnieni zawodowo aktorzy”.

 

Kim są „zaufani” Romy Gąsiorowskiej? Wykładowcy jej szkoły to plejada gwiazd polskiego kina i teatru. Studenci roku akademickiego 2015/2016 w aktoRstudio będą mieli okazję pracować z Gąsiorowską, Rafałem Mohrem, Piotrem Głowackim, Izabelą Kuną, Dawidem Ogrodnikiem, Katarzyną Zawadzką, Marietą Żukowską, Przemysławem Bluszczem, Aleksandrą Popławską, Leną Frankiewicz i kilkoma innymi znakomitymi nazwiskami. „Na początku uczestnicy naszych kursów bywają onieśmieleni osobowościami, które przed nimi stają” przyznaje Gąsiorowska, „ale szybko przekonują się, że moja ekipa to wyjątkowi ludzie, którzy w danym czasie są na miejscu tylko i wyłącznie dla nich. Zresztą, nie ma o czym opowiadać - trzeba się przekonać na własnej skórze! Rekrutacja trwa, w internecie znajdziecie też wkrótce konkurs, w którym będzie można wygrać stypendium w Studium aktoRstudio. Zapraszam wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły w aktorskim fachu"

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wojownik: premiera już w ten weekend
Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu zaplanował premierowe spektakle ...
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...