Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.05.2012 A A A
Śpiewaj mi mamo
REDAKCJA
Fot. Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie

Już dzisiaj w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie w ramach projektu Scena E12 odbędzie się kolejna edycja Smykofonii, tym razem pod hasłem „Śpiewaj mi mamo”. Będzie można usłyszeć współczesne i tradycyjne piosenki dla dzieci oraz kołysanki w lekko jazzowych aranżacjach.


Utwory pochodzą ze śpiewnika internetowego „Śpiewaj mi mamo” (www.spiewajmimamo.pl), adresowanego do rodziców i rodzin z małymi dziećmi. Jego głównym celem jest zachęcenie rodziców do śpiewania swoim dzieciom. Podczas koncertu piosenki wykonają m.in. Iza Puk, Gosia Czajka, Kasia Konciak, Helena Adwent i Monika Sadowska z towarzyszeniem muzyków pod kierownictwem Bartłomieja Zajkowskiego .

 

W ramach koncertu usłyszymy piosenki: Aniołek, Berek, Dwa koniki, Pod borem sosna, Czarne oczka idźcie spać, Kołysanka dla Istotki, Wesoło-smutna piosenka o porach roku, Tup-tup i Zegar. Obecni na koncercie będą mogli wziąć udział w radosnych i kreatywnych zabawach muzycznych i animacjach, towarzyszących piosenkom.

 

Koncert podzielony został na trzy części uwzględniające przedział wiekowy dzieci. Rozpocznie się o godzinie 10.00 a repertuar przygotowany został z myślą o pociechach w wieku 0-2 lata. Kolejna odsłona przeznaczona dla dzieci w wieku 1,5 do 4 lat rozpocznie się o godzinie 11.15. Po 12.30 odbędzie się część przeznaczona dla dzieci w wieku 2-6 lat.

 

Projekt „Śpiewaj mi mamo” jest realizowany w ramach programu Akademia Orange, którego współorganizatorem jest Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (2)
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...