Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.07.2015 A A A
Grand Ages: Medieval także na PlayStation 4!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Firma Kalypso Media ma przyjemność ogłosić, że nadchodzący tytuł Grand Ages: Medieval zadebiutuje na konsoli PlayStation®4 tego samego dnia, co wersja na komputery PC, czyli już 25 września.


Grand Ages: Medieval to osadzona w czasach średniowiecza rozbudowana gra strategiczna czasu rzeczywistego, która pozwala graczom zagłębić się w olbrzymim świecie o powierzchni ponad 20 milionów kilometrów kwadratowych w zachwycającej rozdzielczości 1080p. Oprócz wciągającej kampanii jednoosobowej, w ramach której gracze rozwijają swoje państwo na przestrzeni dziesiątek lat, uprawiając politykę i handel, tocząc wojny oraz przeprowadzając badania, dostępny będzie emocjonujący tryb wieloosobowy dla ośmiu graczy, w którym rywalizujący ze sobą władcy będą mogli realizować swoje imperialistyczne zapędy.

 

Aby zaprezentować niesamowicie obszerną skalę wydarzeń w Grand Ages: Medieval, jeszcze przed premierą gry twórcy przygotowali szczegółowy materiał wideo ukazujący rozgrywkę i zawierający wskazówki oraz informacje cenne dla pretendentów do miana władców imperiów:

 

Informacje o Grand Ages: Medieval

 

Jest rok 1050. Europa rozwija się, jak nigdy dotąd – gwałtownie rosnąca populacja rozprzestrzenia się po całym kontynencie. Poszerzają się granice świata, powstają kolejne osady i nowe szlaki handlowe. Jako przywódca jednej z tych małych osad masz poprowadzić swój lud do zwycięstwa. Odkrywaj ogromny świat, zbieraj surowce, stawiaj czoła innym społecznościom i rób dobry użytek ze swoich zdolności handlowych, by się wzbogacić. Zakładaj nowe miasta, opracowuj bardziej nowoczesne technologie i chroń swoje szlaki handlowe przed atakami barbarzyńców, dopóki nie zdołasz zgromadzić dość sił, by wyruszyć na podbój Europy i zbudować nowe, wspaniałe imperium.

 

Grand Ages: Medieval to gra strategiczna czasu rzeczywistego od Gaming Minds. Poprowadź swój lud do zwycięstwa i przetrwaj kolejne dekady, wznosząc budowle, przeprowadzając badania, przesuwając granice swojego państwa i podbijając ziemie od Skandynawii aż po Afrykę Północną – odwiedź Portugalię, Kaukaz czy Bliski Wschód. Z prostego zarządcy niewielkiej osady stań się władcą całej Europy. Daj się wciągnąć w niezwykłą kampanię, urozmaiconą dopracowanymi filmikami, zagraj na własnych zasadach w trybie rozgrywki swobodnej lub sprawdź swoje siły w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 8 graczy!

 

Główne cechy Grand Ages: Medieval:

 

- Przemierzaj olbrzymi świat o powierzchni ponad 20 milionów kilometrów kwadratowych, zakładaj miasta w strategicznych miejscach i broń swojego królestwa przed innymi mocarstwami.

- Stwórz armię i pokonaj przeciwników dzięki zastępom rycerzy, łuczników i kawalerzystów.

- Wytwarzaj, sprzedawaj i kupuj 20 różnych towarów – zaspokajaj potrzeby ludności cywilnej i żołnierzy, dostarczając im takie produkty jak węgiel, owoce czy wyroby garncarskie.

- Wykorzystaj 50 średniowiecznych zdobyczy techniki, włączając w to trójpolówkę, krosno tkackie i długi łuk.

- Zmierz się ze skutkami klęsk żywiołowych, takich jak niszczycielskie burze, pożary, wybuchy wulkanów, susze, trzęsienia ziemi… a nawet czarna śmierć.

- Spróbuj sił w emocjonującym trybie wieloosobowym dla 8 graczy w Internecie (obie platformy) lub w sieci lokalnej (tylko PC).

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...