Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.07.2015 A A A
Grand Ages: Medieval także na PlayStation 4!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Firma Kalypso Media ma przyjemność ogłosić, że nadchodzący tytuł Grand Ages: Medieval zadebiutuje na konsoli PlayStation®4 tego samego dnia, co wersja na komputery PC, czyli już 25 września.


Grand Ages: Medieval to osadzona w czasach średniowiecza rozbudowana gra strategiczna czasu rzeczywistego, która pozwala graczom zagłębić się w olbrzymim świecie o powierzchni ponad 20 milionów kilometrów kwadratowych w zachwycającej rozdzielczości 1080p. Oprócz wciągającej kampanii jednoosobowej, w ramach której gracze rozwijają swoje państwo na przestrzeni dziesiątek lat, uprawiając politykę i handel, tocząc wojny oraz przeprowadzając badania, dostępny będzie emocjonujący tryb wieloosobowy dla ośmiu graczy, w którym rywalizujący ze sobą władcy będą mogli realizować swoje imperialistyczne zapędy.

 

Aby zaprezentować niesamowicie obszerną skalę wydarzeń w Grand Ages: Medieval, jeszcze przed premierą gry twórcy przygotowali szczegółowy materiał wideo ukazujący rozgrywkę i zawierający wskazówki oraz informacje cenne dla pretendentów do miana władców imperiów:

 

Informacje o Grand Ages: Medieval

 

Jest rok 1050. Europa rozwija się, jak nigdy dotąd – gwałtownie rosnąca populacja rozprzestrzenia się po całym kontynencie. Poszerzają się granice świata, powstają kolejne osady i nowe szlaki handlowe. Jako przywódca jednej z tych małych osad masz poprowadzić swój lud do zwycięstwa. Odkrywaj ogromny świat, zbieraj surowce, stawiaj czoła innym społecznościom i rób dobry użytek ze swoich zdolności handlowych, by się wzbogacić. Zakładaj nowe miasta, opracowuj bardziej nowoczesne technologie i chroń swoje szlaki handlowe przed atakami barbarzyńców, dopóki nie zdołasz zgromadzić dość sił, by wyruszyć na podbój Europy i zbudować nowe, wspaniałe imperium.

 

Grand Ages: Medieval to gra strategiczna czasu rzeczywistego od Gaming Minds. Poprowadź swój lud do zwycięstwa i przetrwaj kolejne dekady, wznosząc budowle, przeprowadzając badania, przesuwając granice swojego państwa i podbijając ziemie od Skandynawii aż po Afrykę Północną – odwiedź Portugalię, Kaukaz czy Bliski Wschód. Z prostego zarządcy niewielkiej osady stań się władcą całej Europy. Daj się wciągnąć w niezwykłą kampanię, urozmaiconą dopracowanymi filmikami, zagraj na własnych zasadach w trybie rozgrywki swobodnej lub sprawdź swoje siły w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 8 graczy!

 

Główne cechy Grand Ages: Medieval:

 

- Przemierzaj olbrzymi świat o powierzchni ponad 20 milionów kilometrów kwadratowych, zakładaj miasta w strategicznych miejscach i broń swojego królestwa przed innymi mocarstwami.

- Stwórz armię i pokonaj przeciwników dzięki zastępom rycerzy, łuczników i kawalerzystów.

- Wytwarzaj, sprzedawaj i kupuj 20 różnych towarów – zaspokajaj potrzeby ludności cywilnej i żołnierzy, dostarczając im takie produkty jak węgiel, owoce czy wyroby garncarskie.

- Wykorzystaj 50 średniowiecznych zdobyczy techniki, włączając w to trójpolówkę, krosno tkackie i długi łuk.

- Zmierz się ze skutkami klęsk żywiołowych, takich jak niszczycielskie burze, pożary, wybuchy wulkanów, susze, trzęsienia ziemi… a nawet czarna śmierć.

- Spróbuj sił w emocjonującym trybie wieloosobowym dla 8 graczy w Internecie (obie platformy) lub w sieci lokalnej (tylko PC).

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...