Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.08.2015 A A A
Pierwszy weekend bety Guild Wars 2: Heart of Thorns zaczyna się 7 sierpnia, wczesne spojżenia na Gamescom
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

ArenaNet sprawi przyjemność wszystkim fanom na gamescomie dzięki grywalnej wersji demonstracyjnej ekskluzywnej zawartości beta testów. Oficjalny weekend bety dla graczy z całego świata, którzy zakupili dodatek przed premierą, zacznie się podczas imprezy.


NCSOFT i ArenaNet™, wydawca i deweloper wielokrotnie nagradzanej serii Guild Wars, ogłaszają, że pierwsza, publicznie dostępna beta Guild Wars 2: Heart of Thorns będzie dostępna na targach gamescom, a następnie wystartuje na całym świecie podczas pierwszego weekendu bety dla graczy, którzy zakupili grę przed premierą. Studio przygotowało wersję demonstracyjną, która zaprezentuje fragment zawartości z beta testów – będzie ona dostępna od pierwszego dnia targów gamescom, czyli środy 5 sierpnia, aż do ich zakończenia w niedzielę 9 sierpnia. ArenaNet łączy siły z serwisem Twitch na gamescomie, dzięki czemu stanowiska z wersją demonstracyjną będą dostępne na stoisku Twitch (hala 9, stoisko A-060).

 

W przypadku weekendowej bety gracze z całego świata, którzy zakupili Guild Wars 2: Heart of Thorns, uzyskają dostęp do całej zawartości w beta testach za pomocą swoich kont Guild Wars 2, zaczynając o 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w piątek 7 sierpnia, aż do 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w poniedziałek 10 sierpnia. ArenaNet ujawniło, że dostęp do weekendów bety będzie jednym z przywilejów dla każdego, kto zakupi przed premierą Guild Wars 2: Heart of Thorns, nadchodzący dodatek do Guild Wars 2. Podczas pierwszych testów gracze będą mogli doświadczyć początku fabuły w nowym obszarze z dodatku, Heart of Maguuma Jungle oraz przetestować revenanta, nową profesję, której ataki i umiejętności czerpią moc z legend świata Guild Wars. Będą też pierwszymi osobami, które wypróbują nowe, elitarne specjalizacje wprowadzające nowe rodzaje broni i umiejętności dla każdej profesji w grze. Przetestują także system specjalizacji – nowy system rozwoju w końcowej fazie gry, który zastępuje liniowe zdobywanie poziomów i daje graczom możliwość wyboru nowych umiejętności, zdolności oraz nagród.

 

ArenaNet umożliwia graczom zachowanie postępów podczas testów i przeniesienie ich do przyszłych bet Guild Wars 2: Heart of Thorns, dzięki czemu będą mogli doświadczyć rozwoju postaci i zdobywania nowych umiejętności w dodatku.

 

Poza pierwszym rzutem oka na betę fani Guild Wars 2 będący na targach gamescom będą mieli kilka innych powodów, dla których warto będzie zajrzeć na stoisko. Po raz pierwszy Guild Wars 2 World Tournament Series (WTS) pojawi się w Europie dzięki współpracy z ESL i odbędzie się na żywo przez cały dzień, sobotę 8 sierpnia na stoisku ESL (hala 9.1, stoisko B-060). Pochodzący z Europy Orange Logo, którzy zwyciężyli i zdobyli wygraną w wysokości $50 000 podczas WTS-Boston w marcu, powracają do gry. Będą bronić tytułu przed dużą grupą rywali w Kolonii. Aby wygrać mistrzostwa WTS, Orange Logo będą musieli pokonać The Abjured z Ameryki Północnej, którzy zajęli drugie miejsce w Bostonie, The Civilized Gentlemen z Europy, którzy zajęli drugie miejsce podczas WTS-Beijing, oraz supergrupę GLHF z Chin posiadającą zawodników, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach WTS. ArenaNet będzie transmitować WTS-Cologne. W roli komentatorów wystąpią Jebro i Kaelaris, a analizą zajmą się Wafflewrath, ChroNick i Sputti.

 

ArenaNet będzie także transmitować wersje demonstracyjne oraz specjalne programy ze stoiska Twitch. Rozgrywka szczęśliwców, którzy zagrają w Guild Wars 2: Heart of Thorns na specjalnych komputerach do transmitowania na stoisku Twitch, będzie transmitowana na cały świat. Deweloperzy z ArenaNet oraz specjalni goście ze społeczności Guild Wars 2 także będą częścią programów kręconych codziennie na stoisku. Do ważnych punktów zaliczają się: poznawanie Guild Wars 2: Heart of Thorns z Crystinem Coxem, głównym projektantem gry, oraz dyskusja niemieckiej społeczności z popularnymi streamerami Guild Wars 2 na Twitchu. ArenaNet będzie codziennie transmitować na żywo z gamescomu w godzinach trwania imprezy na oficjalnym kanale Guild Wars 2 na Twitchu.

 

O Guild Wars® 2 i Guild Wars 2: Heart of Thorns™

 

Guild Wars 2 to gra z gatunku MMO posiadająca wspaniałą grafikę oraz żyjący świat, który oferuje graczom wspaniałe doświadczenia w połączeniu z innowacyjną mechaniką walki, dynamicznymi wydarzeniami oraz osobistą historią. Do tego należy dodać szybkie starcia drużynowe w trybie PvP oraz olbrzymie bitwy w trybie World vs. World. Rozwijając pomysły z Guild Wars, ArenaNet™ stworzyło grę MMO, która pozwala graczom na dowolność rozgrywki, jednocześnie zachowując pozbawiony subskrypcji model biznesowy, który przyczynił się do sukcesu pierwszej części Guild Wars.

 

Guild Wars 2: Heart of Thorns to pierwszy dodatek do Guild Wars 2. Opierając się na tej samej filozofii rozgrywki co podstawowa wersja gry, w której najważniejsza jest sama podróż, Guild Wars 2: Heart of Thorns kontynuuje tradycję ArenaNet w tworzeniu gier MMO, które pokazują, jak powinny wyglądać sieciowe światy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...