Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.08.2015 A A A
Pierwszy weekend bety Guild Wars 2: Heart of Thorns zaczyna się 7 sierpnia, wczesne spojżenia na Gamescom
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

ArenaNet sprawi przyjemność wszystkim fanom na gamescomie dzięki grywalnej wersji demonstracyjnej ekskluzywnej zawartości beta testów. Oficjalny weekend bety dla graczy z całego świata, którzy zakupili dodatek przed premierą, zacznie się podczas imprezy.


NCSOFT i ArenaNet™, wydawca i deweloper wielokrotnie nagradzanej serii Guild Wars, ogłaszają, że pierwsza, publicznie dostępna beta Guild Wars 2: Heart of Thorns będzie dostępna na targach gamescom, a następnie wystartuje na całym świecie podczas pierwszego weekendu bety dla graczy, którzy zakupili grę przed premierą. Studio przygotowało wersję demonstracyjną, która zaprezentuje fragment zawartości z beta testów – będzie ona dostępna od pierwszego dnia targów gamescom, czyli środy 5 sierpnia, aż do ich zakończenia w niedzielę 9 sierpnia. ArenaNet łączy siły z serwisem Twitch na gamescomie, dzięki czemu stanowiska z wersją demonstracyjną będą dostępne na stoisku Twitch (hala 9, stoisko A-060).

 

W przypadku weekendowej bety gracze z całego świata, którzy zakupili Guild Wars 2: Heart of Thorns, uzyskają dostęp do całej zawartości w beta testach za pomocą swoich kont Guild Wars 2, zaczynając o 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w piątek 7 sierpnia, aż do 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w poniedziałek 10 sierpnia. ArenaNet ujawniło, że dostęp do weekendów bety będzie jednym z przywilejów dla każdego, kto zakupi przed premierą Guild Wars 2: Heart of Thorns, nadchodzący dodatek do Guild Wars 2. Podczas pierwszych testów gracze będą mogli doświadczyć początku fabuły w nowym obszarze z dodatku, Heart of Maguuma Jungle oraz przetestować revenanta, nową profesję, której ataki i umiejętności czerpią moc z legend świata Guild Wars. Będą też pierwszymi osobami, które wypróbują nowe, elitarne specjalizacje wprowadzające nowe rodzaje broni i umiejętności dla każdej profesji w grze. Przetestują także system specjalizacji – nowy system rozwoju w końcowej fazie gry, który zastępuje liniowe zdobywanie poziomów i daje graczom możliwość wyboru nowych umiejętności, zdolności oraz nagród.

 

ArenaNet umożliwia graczom zachowanie postępów podczas testów i przeniesienie ich do przyszłych bet Guild Wars 2: Heart of Thorns, dzięki czemu będą mogli doświadczyć rozwoju postaci i zdobywania nowych umiejętności w dodatku.

 

Poza pierwszym rzutem oka na betę fani Guild Wars 2 będący na targach gamescom będą mieli kilka innych powodów, dla których warto będzie zajrzeć na stoisko. Po raz pierwszy Guild Wars 2 World Tournament Series (WTS) pojawi się w Europie dzięki współpracy z ESL i odbędzie się na żywo przez cały dzień, sobotę 8 sierpnia na stoisku ESL (hala 9.1, stoisko B-060). Pochodzący z Europy Orange Logo, którzy zwyciężyli i zdobyli wygraną w wysokości $50 000 podczas WTS-Boston w marcu, powracają do gry. Będą bronić tytułu przed dużą grupą rywali w Kolonii. Aby wygrać mistrzostwa WTS, Orange Logo będą musieli pokonać The Abjured z Ameryki Północnej, którzy zajęli drugie miejsce w Bostonie, The Civilized Gentlemen z Europy, którzy zajęli drugie miejsce podczas WTS-Beijing, oraz supergrupę GLHF z Chin posiadającą zawodników, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach WTS. ArenaNet będzie transmitować WTS-Cologne. W roli komentatorów wystąpią Jebro i Kaelaris, a analizą zajmą się Wafflewrath, ChroNick i Sputti.

 

ArenaNet będzie także transmitować wersje demonstracyjne oraz specjalne programy ze stoiska Twitch. Rozgrywka szczęśliwców, którzy zagrają w Guild Wars 2: Heart of Thorns na specjalnych komputerach do transmitowania na stoisku Twitch, będzie transmitowana na cały świat. Deweloperzy z ArenaNet oraz specjalni goście ze społeczności Guild Wars 2 także będą częścią programów kręconych codziennie na stoisku. Do ważnych punktów zaliczają się: poznawanie Guild Wars 2: Heart of Thorns z Crystinem Coxem, głównym projektantem gry, oraz dyskusja niemieckiej społeczności z popularnymi streamerami Guild Wars 2 na Twitchu. ArenaNet będzie codziennie transmitować na żywo z gamescomu w godzinach trwania imprezy na oficjalnym kanale Guild Wars 2 na Twitchu.

 

O Guild Wars® 2 i Guild Wars 2: Heart of Thorns™

 

Guild Wars 2 to gra z gatunku MMO posiadająca wspaniałą grafikę oraz żyjący świat, który oferuje graczom wspaniałe doświadczenia w połączeniu z innowacyjną mechaniką walki, dynamicznymi wydarzeniami oraz osobistą historią. Do tego należy dodać szybkie starcia drużynowe w trybie PvP oraz olbrzymie bitwy w trybie World vs. World. Rozwijając pomysły z Guild Wars, ArenaNet™ stworzyło grę MMO, która pozwala graczom na dowolność rozgrywki, jednocześnie zachowując pozbawiony subskrypcji model biznesowy, który przyczynił się do sukcesu pierwszej części Guild Wars.

 

Guild Wars 2: Heart of Thorns to pierwszy dodatek do Guild Wars 2. Opierając się na tej samej filozofii rozgrywki co podstawowa wersja gry, w której najważniejsza jest sama podróż, Guild Wars 2: Heart of Thorns kontynuuje tradycję ArenaNet w tworzeniu gier MMO, które pokazują, jak powinny wyglądać sieciowe światy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...