Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.08.2015 A A A
Nowy zwiastun Divinity: Original Sin - Enhanced Edition z okazji targów gamescom
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Pora zacząć świętowanie! Targi Gamescom 2015 ruszyły, a studio Larian przedstawia zwiastun Enhanced Edition, nowej wersji swojego wielokrotnie nagradzanego dzieła Divinity: Original Sin. Ta klasyczna gra RPG pojawi się na konsolach PS4 i Xbox One (a także jako aktualizacja na PC) już tej jesieni.


Divinity: Original Sin to pierwsza w tej generacji konsol gra RPG oferująca tryb współpracy na dzielonym ekranie. Przemierzaj tętniący życiem świat na własną rękę lub z towarzyszem – razem lub oddzielnie. Podróżując razem, korzystacie z całej powierzchni ekranu (sterowanie i interfejs są dostosowane do konsol!), lecz gdy wybieracie inne drogi, ekran dynamicznie i gładko się rozdziela, by umożliwić wam niezależne odkrywanie świata... (W salonie może jednak zapanować niezręczna atmosfera!).

 

 

Jeśli zdecydujecie się jednak współpracować, w Divinity: Original Sin – Enhanced Edition czeka na was dynamiczny, turowy system walki – rzucajcie zaklęcia, używajcie unikatowych umiejętności i wykorzystujcie elementy otoczenia, by pokonać wrogów! Raźcie piorunami, podpalajcie, miażdżcie i zatruwajcie kogo popadnie, wędrując po barwnym świecie i poznając jego niezwykłą historię w sposób i w tempie, które najbardziej wam odpowiadają.

 

Aby odpowiedzieć na prośby fanów, wprowadzone zostały także różne poziomy trudności. Tryb „Odkrywca” to przygoda z nutką komplikacji, przeznaczona dla Łowców Źródła, którzy pragną spokojnie odkrywać Rivellon, zaś tryb „Taktyk” zapewni graczom niestandardowe, emocjonujące walki, które mogą być wyzwaniem nawet dla weteranów Divinity.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...