Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 31.05.2012 A A A
Wieczór Komedii Improwizowanej w Klubie Studio!
Materiał prasowy. Fot. Basia Budniak. Na zdjęciu Grupa AD HOC

Niepowtarzalne przedstawienie kabaretowe będzie można zobaczyć już 3 czerwca w krakowskim klubie Studio w ramach kolejnego Wieczoru Komedii Improwizowanej. Na scenie obok członków Grupy Ad Hoc pojawi się także Artur Andrus oraz Michał Sikorski z Grupy MoCarta.


Od paru lat krakowska Grupa Ad Hoc złożona z członków kabaretów: PUK, Róbmy Swoje, Chwilowo Kaloryfer, Który, Ucho oraz Grupy Rafała Kmity organizuje sceniczne improwizacje. Pierwszy Wieczór Komedii Improwizowanej odbył się 13.10.2008 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie i do tej pory nie udało się zorganizować ani jednego podobnego do siebie przedstawienia. Na tym właśnie polega urok i siła improwizacji. Każde kolejne spotkanie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Podczas improwizacji odbywają się scenki kabaretowe, które mają swój zarys i reguły, ale to publiczność decyduje o ich formie i treści. W ten sposób, jak każdy oglądający ma szansę stworzyć dzieło kabaretowe.

 

Najbliższe improwizacje, które odbędą się w krakowskim klubie Studio przy ul. Budryka 4, będą wyjątkowe jeszcze pod innym względem. Na scenie obok ogranych improwizatorów (podobno trenują kilka razy w miesiącu) pojawią się również znane postacie: Artur Andrus (dziennikarz programu 3 Polskiego Radia oraz konferansjer wielu imprez kabaretowych i jedna z gwiazd serialu „Spadkobiercy”) oraz Michał Sikorski (członek Grupy MoCarta).

 

Początek wieczoru o godzinie 20.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
4 STAND-upowy Dzień Kobiet
Stand-upowy Dzień Kobiet w Krakowie po raz czwarty! Kultowa ...
Łowcy.B - "4 Jeźdźców Apopaklipsy"
4 Jeźdźców Apopaklipsy kolejny, najnowszy program kabaretu ...
FORMACJA CHATELET - JUBILEUSZ 20-LECIA Gramy Dalej
Gdyby 20 lat temu ktoś powiedział mi, że Formacja będzie ...
PRZEŁOMOWA PAKA już za tydzień w Krakowie
Już za tydzień, 29 marca startuje 33. PRZEGLĄD KABARETÓW ...