Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.09.2015 A A A
Call of Duty: Black Ops III BETA to największe tego rodzaju wydarzenie w historii PlayStation 4
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Activision Publishing, Inc., spółka zależna w całości należąca do Activision Blizzard (Nasdaq: ATVI), poinformowała nas dziś, że wersja beta trybu wieloosobowego gry Call of Duty®: Black Ops III, opracowanej przez firmę Treyarch, udostępniona w dniach 19-23 sierpnia, stała się największym tego typu wydarzeniem w historii PlayStation®4 (PS4™).


Miliony graczy pobrały i zagrały w wersję beta, dzieląc się z nami opiniami i zapewniając nam dostęp do danych technicznych na wielką skalę, co pozwoli zespołowi Treyarch wprowadzić ostateczne poprawki w grze Call of Duty: Black Ops III przed jej premierą, która będzie miała miejsce 6 listopada.

 

„Chcemy mieć pewność, że w chwili premiery nasi fani będą mieć dostęp do gry dopracowanej najlepiej, jak to tylko możliwe”, powiedział Rob Kostich, starszy wiceprezes i kierownik generalny projektu Call of Duty® w firmie Activision Publishing. „Fakt, że wersja beta naszej gry stała się najpopularniejszą w historii PS4 wiele mówi na temat odczuwanego przez graczy podekscytowania i jakości pracy wykonanej przez Treyarch. Pamiętajcie, że wersja beta jest zaledwie ułamkiem całości trybu wieloosobowego, a także tego, co stanie się dostępne 6 listopada, gdy mieć będzie miejsce światowa premiera pełnej wersji gry, w ramach której dostępna będzie kampania, tryb wieloosobowy i tryb zombie”.

 

 

„Nie możemy się doczekać, aż gra wpadnie w ręce tych, którzy są dla nas najważniejsi – fanów”, powiedział Mark Lamia, szef studia Treyarch. „Jesteśmy im bardzo wdzięczni za udział w tym projekcie, a także za dostarczenie nam cennych opinii i danych, które Treyarch ze wszystkich sił stara się wykorzystać celem wprowadzenia poprawek przed premierą gry. Naszym celem jest zapewnienie wam jak najlepszych wrażeń już pierwszego dnia po premierze, a wersja beta – wraz z opiniami naszej wiernej społeczności fanów – bardzo nam w tym pomogła”.

 

„Reakcja na wersję beta milionów fanów PlayStation z całego świata była bardzo entuzjastyczna i pokazuje ich zaangażowanie w powstawanie kolejnej odsłony bestsellerowej serii na bestsellerowy system”, powiedział Adam Boyes, wiceprezes działu ds. kontaktów między deweloperem a wydawcą w firmie Sony Computer Entertainment America. „To zwiastun nadejścia nowej ery w dziejach PlayStaion, a także tej sławnej serii. Nie sposób wyobrazić sobie lepszego powitania gry na systemie PlayStation 4 niż to, które fani zgotowali Call of Duty”.

 

Według danych Activision oraz Sony PlayStation wersja beta Call of Duty: Black Ops III pobiła rekord pobrań na systemie PS4, a także sesji i godzin rozgrywki.

 

Call of Duty: Black Ops III jest opracowywane przez firmę Treyarch na system rozrywki komputerowej PlayStation®4, a także na Xbox One – uniwersalny system gier i rozrywki firmy Microsoft, oraz na komputery PC. Wersja beta trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops III dostępna jest obecnie w wersji na Xbox One i PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...