Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.09.2015 A A A
Call of Duty: Black Ops III BETA to największe tego rodzaju wydarzenie w historii PlayStation 4
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Activision Publishing, Inc., spółka zależna w całości należąca do Activision Blizzard (Nasdaq: ATVI), poinformowała nas dziś, że wersja beta trybu wieloosobowego gry Call of Duty®: Black Ops III, opracowanej przez firmę Treyarch, udostępniona w dniach 19-23 sierpnia, stała się największym tego typu wydarzeniem w historii PlayStation®4 (PS4™).


Miliony graczy pobrały i zagrały w wersję beta, dzieląc się z nami opiniami i zapewniając nam dostęp do danych technicznych na wielką skalę, co pozwoli zespołowi Treyarch wprowadzić ostateczne poprawki w grze Call of Duty: Black Ops III przed jej premierą, która będzie miała miejsce 6 listopada.

 

„Chcemy mieć pewność, że w chwili premiery nasi fani będą mieć dostęp do gry dopracowanej najlepiej, jak to tylko możliwe”, powiedział Rob Kostich, starszy wiceprezes i kierownik generalny projektu Call of Duty® w firmie Activision Publishing. „Fakt, że wersja beta naszej gry stała się najpopularniejszą w historii PS4 wiele mówi na temat odczuwanego przez graczy podekscytowania i jakości pracy wykonanej przez Treyarch. Pamiętajcie, że wersja beta jest zaledwie ułamkiem całości trybu wieloosobowego, a także tego, co stanie się dostępne 6 listopada, gdy mieć będzie miejsce światowa premiera pełnej wersji gry, w ramach której dostępna będzie kampania, tryb wieloosobowy i tryb zombie”.

 

 

„Nie możemy się doczekać, aż gra wpadnie w ręce tych, którzy są dla nas najważniejsi – fanów”, powiedział Mark Lamia, szef studia Treyarch. „Jesteśmy im bardzo wdzięczni za udział w tym projekcie, a także za dostarczenie nam cennych opinii i danych, które Treyarch ze wszystkich sił stara się wykorzystać celem wprowadzenia poprawek przed premierą gry. Naszym celem jest zapewnienie wam jak najlepszych wrażeń już pierwszego dnia po premierze, a wersja beta – wraz z opiniami naszej wiernej społeczności fanów – bardzo nam w tym pomogła”.

 

„Reakcja na wersję beta milionów fanów PlayStation z całego świata była bardzo entuzjastyczna i pokazuje ich zaangażowanie w powstawanie kolejnej odsłony bestsellerowej serii na bestsellerowy system”, powiedział Adam Boyes, wiceprezes działu ds. kontaktów między deweloperem a wydawcą w firmie Sony Computer Entertainment America. „To zwiastun nadejścia nowej ery w dziejach PlayStaion, a także tej sławnej serii. Nie sposób wyobrazić sobie lepszego powitania gry na systemie PlayStation 4 niż to, które fani zgotowali Call of Duty”.

 

Według danych Activision oraz Sony PlayStation wersja beta Call of Duty: Black Ops III pobiła rekord pobrań na systemie PS4, a także sesji i godzin rozgrywki.

 

Call of Duty: Black Ops III jest opracowywane przez firmę Treyarch na system rozrywki komputerowej PlayStation®4, a także na Xbox One – uniwersalny system gier i rozrywki firmy Microsoft, oraz na komputery PC. Wersja beta trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops III dostępna jest obecnie w wersji na Xbox One i PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
WE. THE REVOLUTION JUŻ DOSTĘPNE!
We. The Revolution, długo oczekiwana polska gra osadzona w krwawych ...
SPIKE VOLLEYBALL - DZIŚ PREMIERA SYMULATORA SIATKÓWKI!
Według danych GUS, siatkówka to drugi najpopularniejszy sport ...
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...