Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.10.2015 A A A
O Tak O wygrywa FETKĘ
INFORMACJA PRASOWA
FETKA / fot. Szymon Gradowski/ MOK Skierniewice

W miniony weekend w Skierniewicach odbył się Festiwal Twórczości Kabaretowej. Przegląd wygrał kabaret O TAK O z Białegostoku zdobywając zarówno Grand Prix festiwalu (2500 zł) oraz Nagrodę Dziennikarzy.


W piątkowy wieczór w Sali Kameralnej MOK zmagały się dwa kabarety Na Wynos oraz Pod Napięciem. Prawo startu w konkursie głównym uzyskał ten drugi zdobywając uznanie znacznej części publiczności, która w tym przypadku była także jurorem. Po wspomnianym pojedynku odbył się Wieczór Komedii Improwizowanej w wykonaniu krakowskiej grupy Ad Hoc.

 

 

W sobotę odbył się finałowy konkurs z udziałem młodych kabaretów: Zalotka, O Tak O oraz ze wspomnianym wcześniej Pod Napięciem. Wygrał kabaret O Tak O, który głosami publiczności zdobył Grand Prix festiwalu i nagrodę w wysokości 2500 zł. Dodatkowo otrzymał również uznaniową nagrodę dziennikarzy w postaci Kabaretowej Legitymacji Prasowej. Ostatnią nagrodę, również uznaniową, otrzymał kabaret Zalotka z Zielonej Góry. Nagrodę w postaci kubełka wypełnionego serem Mozzarella oraz czerwonym winem ufundowała lokalna Mleczarnia. Na koniec publiczność bawiły gwiazdy festiwalu kabaret K2 oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem.

 

Poniżej można obejrzeć zdjęcia z wydarzenia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wystartował nowy sezon w Klubie Komediowym
W zeszłym tygodniu oficjalnie rozpoczął się nowy sezon w ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Żydowski. Warszawski. Międzynarodowy.
To jedno z najważniejszych i najbardziej dynamicznych wydarzeń ...
Były rzecznik policji został stand-uperem
Krzysztof Hajdas przez blisko 30 lat był policjantem, a na emeryturze ...