Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.06.2012 A A A
Wygraj grę Jagged Alliance: Back In Action
REDAKCJA
Materiał prasowy - Techland

Jagged Alliance: Back In Action to remake kultowej strategii taktycznej, w której przyjdzie nam kierować poczynaniami grupy najemników w fikcyjnym państwie Arulco. Na fanów serii czeka niespodzianka. Mamy do rozdania dwie gry, które można zdobyć w naszym konkursie. 


Gra do sprzedaży trafiła 14 czerwca, a jej wydawcą jest Techland. Akcja Back in Action przenosi gracza do fikcyjnego państwa Arulco. Gracz musi wyzwolić wyspę spod żelaznego uścisku despoty, za pomocą grupy najemników Będzie musiał przy tym prowadzić niezliczone działania taktyczne oraz wykorzystać swe umiejętności w zakresie dyplomacji i ekonomii.

 

Wspólnie z wydawcą gry firmą TECHLAND nasza redakcja przygotowała konkurs, w którym nagrodą główną jest najnowsza gra z serii Jagged Alliance. Otrzymają ją dwie osoby, które najszybciej odpowiedzą na pytanie: w którym roku miała światową premierę pierwsza gra z serii Jagged Alliance? Poprawne odpowiedzi należy nadsyłać do 2 lipca 2012 roku na adres mailowy: redakcja@kulturownia.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...