Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.01.2016 A A A
Gratka dla fanów „Małego Księcia”. Anna Cieślak i Kino Świat w niezwykłej, filmowej aukcji dla WOŚP 2016.
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Anna Cieślak – filmowa Róża z „Małego Księcia” i Kino Świat – polski dystrybutor najpopularniejszej europejskiej animacji, jaka gościła w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat (ponad 765 000 widzów), zapraszają do licytacji unikalnego zestawu kolekcjonerskiego „Mały Książę”. Limitowana, filmowa edycja VIP, przygotowana przez producentów przeboju kinowego „Mały Książę”, to wielka gratka dla wszystkich miłośników książki Antoine’a de Saint-Exupery’ego i zjawiskowej ekranizacji, która przez tygodnie święciła triumfy na srebrnym ekranie, bijąc wyniki flagowych hitów Disneya i Warner Bros!


 

Mały Książę – pakiet VIP:

 

W zestawie (materiały w j. angielskim) znalazły się:

 

1. Odtwarzacz multimedialny z materiałem wideo o filmie.

 

2. Papierowy samolocik, identyczny z tym, który Pilot posyła Dziewczynce, by zainteresować ją historią Małego Księcia.

 

3. Unikat – przepięknie wydana, idealna kopia książki-rękopisu „Mały Książę”, która pojawia się w filmie, wykorzystująca oryginalne rysunki Antoine'a de Saint-Exupery'ego.

 

4. Lis-brelok – maskotka-ukochany przyjaciel Małego Księcia.

 

Bonusowo – płyta DVD z polskim wydaniem „Małego Księcia”.

 

 

Od lat żadna europejska animacja nie święciła podobnych triumfów na polskich ekranach. Frekwencja „Małego Księcia” – blisko 766 000 widzów – to wynik bijący rezultaty wielu flagowych tytułów z amerykańskich wytwórni – Disney, Pixar i Warner Bros. „Mały Książę” – wielki król serc widzów i polskiego box office – przebił rezultaty takich hitów jak „Merida Waleczna”, „Potwory i spółka”, „Wielka szóstka”, „Lego: Przygoda” i „Hotel Transylwania”. Udało mu się również wyprzedzić wynik innego bajkowego podróżnika po gwiazdach i asteroidach – kultową animację WALL-E! Przypomnijmy, że adaptacja jednej z najukochańszych książek wszech czasów, w której dubbingują: Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki, Łukasz Nowicki, Adam Ferency i Andrzej Seweryn, jest największym animowanym hitem w historii polskiego dystrybutora – Kino Świat! Polska wersja językowa powstała w Studiu PRL („Disco Robaczki”, „Wiedźmin 3: Dziki Gon”), autorem polskich dialogów jest Bartek Fukiet („Ups: Arka odpłynęła!”, „Kumba”, „Fru!”). Obecnie film jest już do nabycia w wersji DVD.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...