Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.06.2012 A A A
ARMADA 2526 od dziś na rynku
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy - Techland

Seria wydawnicza Gry dla Ciebie powiększa o kolejny tytuł. Już dziś gracze mogą  nabyć rozbudowaną strategię kosmiczną Armada 2526. Gra została wydana na platformę PC w cenie 14,90 zł.


Armada 2526 to produkcja studia Ntronium Games, kosmiczna strategia 4X, w której gracz ma okazję zarządzać galaktycznym imperium w systemie turowym i prowadzić gwiezdne bitwy w czasie rzeczywistym. Gra, tak jak inne produkcje wydane w serii Gry dla Ciebie, jest dostępna na rynku w cenie 14,90 zł.

 

„Techland powiększając serię wydawniczą Gry dla Ciebie o grę Armada 2526 udostępnia graczom kolejny produkt zapewniający wiele godzin rozrywki w niesamowicie niskiej cenie. Armada 2526 to gra dla fanów strategii i podbojów międzygalaktycznych, która swoim rozmachem zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.” – komentuje Anna Anisimowicz, Manager ds. PR Wydawnictwa.

 

Gracz ma okazję stanąć na czele jednej z 12 ras i prowadzić podróże oraz podboje międzygalaktyczne. Jego zadaniem jest zagwarantowanie jego gatunkowi potęgi w galaktyce i bezpieczeństwa mieszkańców. Droga, która do tego prowadzi zależy tylko i wyłącznie od decyzji taktycznych dowódcy. Gracz może tworzyć z własnych planet bastiony nie do zdobycia, produkować floty wojenne, a także zawierać pakty i wypowiadać wojny. Rozwój imperium zależy tylko od wyobraźni.

 

Armada 2526 oferuje zarówno tryb dla jednego gracza jak i multiplayer.  Losowo generowane mapy, dają możliwość walki do 50 graczy na mapie z setkami systemów gwiezdnych. Gra może też się pochwalić rozbudowanym systemem sztucznej inteligencji.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
SPIKE VOLLEYBALL - DZIŚ PREMIERA SYMULATORA SIATKÓWKI!
Według danych GUS, siatkówka to drugi najpopularniejszy sport ...
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...