Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.01.2016 A A A
Śmieją się pysie, gdy do akcji wchodzą misie!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Prezentujemy galerię zdjęć z animacji „Misiek w Nowym Jorku”. Globalne rozśmieszenie w kinach od 5 lutego.


Prezentujemy galerię zdjęć z animacji „Misiek w Nowym Jorku”. Komediowa heca w wielkim mieście trafi na ekrany 5 lutego, zabierając dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż – od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. Za globalne rozśmieszenie w kinach odpowiadają twórcy kultowych hitów ze stacji Cartoon Network, a w obsadzie polskiej wersji językowej znaleźli się m.in. stawiający pierwsze kroki w dubbingu Adam Woronowicz, tu w brawurowej kreacji chciwego pana Greene’a, któremu marzą się galerie handlowe na biegunie oraz Anna Cieślak („Mały Książę”, „Kraina Lodu”), jako korpomama z licencją na wychowywanie genialnej córki. Ekipę uzupełniają Piotr Gąsowski („Królowa Śniegu 2”), dubbingujący aktora w przebraniu białego misia, Aleksandra Kowalicka („Mały Książę”), Grzegorz Kwiecień („Kraina Lodu”) oraz mistrz audiobooków Krzysztof Gosztyła („Czarownica”). Polską wersję językową przygotowało studio PRL („Mały Książę”, „Disco Robaczki”), autorem dialogów jest Bartek Fukiet („Mały Książę”, „Ups. Arka odpłynęła”, „Kumba”).

 

 

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Green – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku - siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

 

 

Reżyseria: Trevor Wall („Mroczne przygody Billy'ego i Mandy”, „Bliźniaki Cramp”, „Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy”)

Scenariusz: Jack Donaldson, Derek Elliott

Obsada:

Rob Schneider („Dino mama”, „Sposób na rekina”, „Koala Kid, nieustraszony miś”),

Heather Graham („EverQuest II”),

Ken Jeong („Pingwiny z Madagaskaru”, „Jak ukraść Księżyc”, „Turbo”, „Minionki rozrabiają”),

Gabriel Iglesias („Gang Wiewióra”, „Księga życia”, „Samoloty”),

Loretta Devine („Kumba”, „Klinika dla pluszaków”, „Cziłała z Beverly Hills”),

Bill Nighy („Artur ratuje Gwiazdkę”, „Jack pogromca olbrzymów”, „Rango”)

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...