Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.04.2016 A A A
Bądź szczęśliwy!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Światowy bestseller BĄDŹ SZCZĘŚLIWY, sprzedany w milionach egzemplarzy na całym świecie, którego autorem jest ANDREW MATTHEWS w kwietniu trafi na półki polskich księgarń.


Czy kiedykolwiek wściekałeś się, że kanapka zawsze spada masłem na dół, wprost na twoją ulubioną koszulę?  Jak to się dzieje, że od piętnastu lat jeździsz bezkolizyjnie starym gratem, a nowo odebrane z salonu auto od razu ma jakąś „przygodę”? Dlaczego jadąc na wakacje na drugi  koniec świata spotykasz nagle swoją gadatliwą sąsiadkę? Na te i wiele innych pytań, odpowiada książka „Bądź szczęśliwy!”

 

To książka, która pozwoli ci zrozumieć siebie, nauczy cię zdrowego dystansu do własnej osoby oraz swoich niepowodzeń, pokaże jak być dla siebie wyrozumiałym i jak radzić sobie z codziennością.

 

To książka o prawach i regułach, które mają wpływ na jakość naszego życia. To książka o tym, jak być szczęśliwym człowiekiem.

 

Nowa, rozszerzona edycja kolejnego bestsellerowego poradnika motywacyjnego znanego australijskiego autora, rysownika i karykaturzysty – Andrew Matthewsa. Jego książki - w tym „Jak działa życie” - sprzedały się w ponad 7 milionach egzemplarzy w 42 wersjach językowych i utrzymują się w czołówce najbardziej pożądanych lektur dotyczących rozwoju osobistego na świecie.

 

Bądź szczęśliwy!
Andrew Matthews
Grupa Wydawnicza K.E. LIBER
Premiera 27 kwietnia 2016

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...
Pierwsze nazwiska gości Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, pełnych szybkich zmian, ...
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie ...