Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.04.2016 A A A
Premiera Grey Goo Definitive Edition – to już dziś!
INFORMACJA PRASOWA

Grey Goo Definitive Edition w dniu dzisiejszym pojawia się na sklepowych półkach. Strategia czasu rzeczywistego utrzymana w klimatach science fiction przywołuje na myśl złotą erę RTS’ów. Gra twórców kultowego Command&Conquer jest dostępna na platformę PC w cenie 79,90 zł.


Grey Goo Definitive Edition jest dostępne na polskim rynku w bardzo bogatym wydaniu. Gracz otrzymuje zestaw składający się z:

* Grey Goo – podstawowa wersja gry

* Grey Goo – Emergence Campaign oraz Descent of the Shroud (DLC)

* Grey Goo – soundtrack

* Nowe jednostki – Ludzie, rasa obcych Beta oraz mordercze nanoboty Materia

* Misja 16: "Herald of Silence"

* Nowy multiplayer.

 

Grey Goo łączy w sobie mechanizmy klasycznych RTS-ów z nowoczesnym interfejsem, oprawą, a także z niespotykanym dotąd rozmachem. Gra osadzona jest w odległej przyszłości, pięćset lat po tym, jak ludzkość rozpoczęła kolonizację innych systemów gwiezdnych. Akcja toczy się na planecie Ekosystem 9. Gracz może wybrać jedną z frakcji. Decyduje między mistrzami ofensywy - Ludzkość, dumną i wszechobecną rasą obcych nazwaną Beta oraz Materia – mordercze nanoboty, chętne unicestwić wszystko, co stanie na ich drodze. Nowością jest frakcja Shroud – forma życia określana najczęściej jako „nieznani”. Shroud to pasożyt z coraz większym apetytem na energię, rasa będąca w stanie pochłonąć całą planetę. Beta oraz Materia ukrywała się przed tym przeciwnikiem od pokoleń. W Grey Goo Definitive Edition będziemy świadkami decydującego starcia tych tytanów. Gracz gromadząc surowce, buduje potęgę swojej armii oraz rozwija bazy, rozgrywa kolejne bitwy o niepodzielną władzę w galaktyce. Każda z grup posiada unikalny system jednostek, budowli czy technologii.

 

Ścieżka dźwiękowa „Best of Grey Goo” łączy wysublimowaną wrażliwość na dźwięki Franka Klepackiego (autor ścieżki dźwiękowej do serii Command&Conquer) z głębią i skalą orkiestry Budapest Scoring Symphonic Orchestra, dzięki czemu buduje napięcie gry RTS jak żadna inna. Ścieżka dźwiękowa zawiera 10 utworów:

1. Motyw Główny Grey Goo

2. Beta

3. Stanowiska Bojowe

4. Formacja Beta

5. Istoty Ludzkie

6. Zręczne Manewry

7. Wzmożona Produkcja

8. Goo

9. Wyeliminować

10. Życie jest wrogie

 

Z okazji premiery został także przygotowany nowy trailer.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...