Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.04.2016 A A A
Premiera Grey Goo Definitive Edition – to już dziś!
INFORMACJA PRASOWA

Grey Goo Definitive Edition w dniu dzisiejszym pojawia się na sklepowych półkach. Strategia czasu rzeczywistego utrzymana w klimatach science fiction przywołuje na myśl złotą erę RTS’ów. Gra twórców kultowego Command&Conquer jest dostępna na platformę PC w cenie 79,90 zł.


Grey Goo Definitive Edition jest dostępne na polskim rynku w bardzo bogatym wydaniu. Gracz otrzymuje zestaw składający się z:

* Grey Goo – podstawowa wersja gry

* Grey Goo – Emergence Campaign oraz Descent of the Shroud (DLC)

* Grey Goo – soundtrack

* Nowe jednostki – Ludzie, rasa obcych Beta oraz mordercze nanoboty Materia

* Misja 16: "Herald of Silence"

* Nowy multiplayer.

 

Grey Goo łączy w sobie mechanizmy klasycznych RTS-ów z nowoczesnym interfejsem, oprawą, a także z niespotykanym dotąd rozmachem. Gra osadzona jest w odległej przyszłości, pięćset lat po tym, jak ludzkość rozpoczęła kolonizację innych systemów gwiezdnych. Akcja toczy się na planecie Ekosystem 9. Gracz może wybrać jedną z frakcji. Decyduje między mistrzami ofensywy - Ludzkość, dumną i wszechobecną rasą obcych nazwaną Beta oraz Materia – mordercze nanoboty, chętne unicestwić wszystko, co stanie na ich drodze. Nowością jest frakcja Shroud – forma życia określana najczęściej jako „nieznani”. Shroud to pasożyt z coraz większym apetytem na energię, rasa będąca w stanie pochłonąć całą planetę. Beta oraz Materia ukrywała się przed tym przeciwnikiem od pokoleń. W Grey Goo Definitive Edition będziemy świadkami decydującego starcia tych tytanów. Gracz gromadząc surowce, buduje potęgę swojej armii oraz rozwija bazy, rozgrywa kolejne bitwy o niepodzielną władzę w galaktyce. Każda z grup posiada unikalny system jednostek, budowli czy technologii.

 

Ścieżka dźwiękowa „Best of Grey Goo” łączy wysublimowaną wrażliwość na dźwięki Franka Klepackiego (autor ścieżki dźwiękowej do serii Command&Conquer) z głębią i skalą orkiestry Budapest Scoring Symphonic Orchestra, dzięki czemu buduje napięcie gry RTS jak żadna inna. Ścieżka dźwiękowa zawiera 10 utworów:

1. Motyw Główny Grey Goo

2. Beta

3. Stanowiska Bojowe

4. Formacja Beta

5. Istoty Ludzkie

6. Zręczne Manewry

7. Wzmożona Produkcja

8. Goo

9. Wyeliminować

10. Życie jest wrogie

 

Z okazji premiery został także przygotowany nowy trailer.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...