Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.07.2012 A A A
Gwiazdy kabaretu wystąpią w Mrągowie
Jedną z gwiazd tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej będzie Ireneusz Krosny. Fot. Arch. ZAK

Już po raz 14 w Mrągowie odbędzie się Mazurska Noc Kabaretowa. Kabareton zaplanowany na 14 lipca odbędzie się w wyremontowanym amfiteatrze nad jeziorem Czos i tradycyjnie będzie transmitowany przez program 2 Telewizji Polskiej.


W tym roku impreza odbędzie się w nowej formule:

„Trzech gospodarzy, trzy różne kabaretowe światy, premierowe skecze i jak zwykle atrakcyjne widowisko, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.” – zapewniają organizatorzy.

 

Kogo będziemy mogli zobaczyć w tym roku w Mrągowie? Wśród zaproszonych artystów znaleźli się: Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B, Limo, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Nowaki, RAK, Jurki, Tomasz Jachimek oraz Kacper Ruciński. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie zespół „The Jobbers”.

 

Bilety na kabareton można nabyć w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie lub za pośrednictwem strony www.biletynakabarety.pl. W zależności od sektora, rzędu i miejsca wejściówki kosztują od 70 do 160 zł.

 

Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się pod patronatem burmistrza Mrągowa i organizowana jest przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "PAKA" w Krakowie. W organizacji pomaga Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...