Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.07.2012 A A A
Gwiazdy kabaretu wystąpią w Mrągowie
Jedną z gwiazd tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej będzie Ireneusz Krosny. Fot. Arch. ZAK

Już po raz 14 w Mrągowie odbędzie się Mazurska Noc Kabaretowa. Kabareton zaplanowany na 14 lipca odbędzie się w wyremontowanym amfiteatrze nad jeziorem Czos i tradycyjnie będzie transmitowany przez program 2 Telewizji Polskiej.


W tym roku impreza odbędzie się w nowej formule:

„Trzech gospodarzy, trzy różne kabaretowe światy, premierowe skecze i jak zwykle atrakcyjne widowisko, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.” – zapewniają organizatorzy.

 

Kogo będziemy mogli zobaczyć w tym roku w Mrągowie? Wśród zaproszonych artystów znaleźli się: Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B, Limo, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Nowaki, RAK, Jurki, Tomasz Jachimek oraz Kacper Ruciński. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie zespół „The Jobbers”.

 

Bilety na kabareton można nabyć w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie lub za pośrednictwem strony www.biletynakabarety.pl. W zależności od sektora, rzędu i miejsca wejściówki kosztują od 70 do 160 zł.

 

Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się pod patronatem burmistrza Mrągowa i organizowana jest przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "PAKA" w Krakowie. W organizacji pomaga Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Dzisiaj startuje Festiwal Komedii STOLICA w Warszawie
Już dzisiaj o godzinie 18.00 startuje Festiwal Komedii STOLICA, ...
Wystartował FB Festiwalu Komedii STOLICA
Lepiej późno, niż wcale. W zeszłym tygodniu wystartował ...
Festiwal Komedii Stolica - pierwsza odsłona już w październiku
Po blisko 10 latach nieobecności do Warszawy wraca festiwal ...
Tinky Winky (nie) tylko dla dorosłych! Dave Thompson przyjedzie do Polski
Rozgłos zdobył dzięki Teletubisiom, ale największe sukcesy ...