Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 18.09.2016 A A A
URSZULA AKUSTYCZNIE + Kwartet Smyczkowy Aukso
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Wraz z Urszulą i jej zespołem zagra kwartet smyczkowy orkiestry  Aukso, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych utworach. Ten szczególny, niezapomniany koncertodbędzie się w krakowskim Centrum Kijów.


Kilkanaście ostatnich miesięcy Urszula spędziła bardzo pracowicie koncertując w ramach  jubileuszu 20 lecia płyty "Biała droga", bardzo ważnej zarówno dla samej Urszuli, jak również  dla  wielkiej rzeszy fanów Białej drogi.W 2015 odbyła się premiera płyty DVD + CD BIAŁA DROGA LIVE. PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015. Album stanowi zapis koncertu, który Urszula z zespołem zagrała z okazji 20-lecia nagrania "Białej drogi". Koncert miał miejsce w nocy 29/30 lipca 2015 na scenie Akademii Sztuk Przepięknych podczas 21. Przystanku Woodstock. W jego trakcie zostały zaprezentowane wszystkie piosenki z tego albumu.

 

Wiosną 2016 z okazji 20-lecia wydania płyty Biała droga, ukazała się jej reedycja zawierająca materiał zremasterowany z oryginalnych taśm. Wydawnictwo zostało wzbogacone o hardrockowy singiel "Król w malinach", który razem z piosenką „Zły" nie został umieszczony na pierwotnym albumie. "Biała droga" została również wydana na płycie winylowej.

 

Z okazji obchodów 20-lecia Białej drogi stworzono specjalną stronę internetową zawierającą  materiały archiwalne Urszuli.

 

Wiosną tego roku  Urszula odbyła swoją pierwszą w Polsce trasę klubową , z której powstał materiał CD i DVD "BIAŁA DROGA LIVE" 2016. Jako bonus na płycie  DVD znajdują się dwie piosenki z Festiwalu Opole 1996 r. Obecnie Urszula przygotowuje się do jesiennej trasy akustycznej, która będzie zwieńczeniem jubileuszu 20 lecia "Białej drogi".

 

Największych przebojów Urszuli można będzie posłuchać już 05 listopada w Krakowie. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak „ Na sen", „Konik na biegunach", "NIEBO DLA CIEBIE " „Rysa na szkle", czy „Dmuchawce ..."

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Trzydzieści pięć lat działalności zespołu Hunter
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności ...
Sarsa autorką muzyki do JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!
Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką ...
Tanki – singiel Pawła Tura zapowiadający jego solowy album
Paweł Tur, dotychczas lider rockowego zespołu Centrala57, pierwszym ...
„Korsarz” wraca do Warszawy
Po 150 latach nieobecności, 20 marca 2020 roku powraca na scenę ...