Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.10.2016 A A A
KONCERTOWY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Jak co roku wROCK for Freedom zaprasza na nadzwyczajny koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku Dzień Niepodległości chcemy obchodzić rodzinnie.


11 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpi uwielbiany, nie tylko przez najmłodszych - zespół Arka Noego oraz znany już publiczności historyczno-muzyczny projekt PANNY WYKLĘTE, który reprezentować będą wspaniałe polskie wokalistki:  Halinka Młynkowa, Ania Rusowicz, Marcelina, Ania Brachaczek, Ania Witczak, Kasia Malejonek i  Gonix oraz zespół Maleo Reggae Rockers.

 

ARKA NOEGO powstała w 1999r., gdy z oka­zji piel­grzymki Ojca Świę­tego Jana Pawła II na zamó­wie­nie TVP1 powstał tele­dysk do pio­senki „Tato”. Utwór stał się wiel­kim prze­bo­jem, a twórcy pro­gramu “Ziarno” zasu­ge­ro­wali nagra­nie kolejnych. Nastąpiło olbrzy­mie zain­te­re­so­wa­nie pio­sen­kami  i tele­dy­skami, które były emi­to­wane co tydzień w pro­gra­mie. Piosenki zespołu mówią w nie­zwy­kle pro­sty i przy­ja­zny spo­sób o rze­czach naj­waż­niej­szych dla czło­wieka, rodziny, dla „małych i dużych”. Arkę Noego pro­wa­dzi Robert Frie­drich — gita­rzy­sta, kom­po­zy­tor i autor (KNŻ, 2Tm2,3, daw­niej Acid Drin­kers, Turbo). W zespole gra 8 muzy­ków (Arka gra tylko na żywo)  oraz 12 do 15 dzieci - głów­nie dzieci człon­ków zespołu 2Tm2,3 i ich przy­ja­ciele. Mło­dzi wyko­nawcy śpie­wają natu­ral­nie i spon­ta­nicz­nie — nie mają spe­cjal­nie szko­lo­nych i usta­wia­nych gło­sów, nie odby­wają regu­lar­nych prób.

 

PANNY WYKLĘTE to projekt autorstwa Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili wokalistki polskiej sceny muzycznej reprezentujące różnorodność stylową, które "wyśpiewują, wykrzykują i wyszeptują" przejmujące historie Wyklętych, widziane oczami żon, matek, żołnierek i też samej historii. Utwory oddają uczucia, które towarzyszyły tamtym ludziom i tamtym czasom. Słowa wbudowane są w niezwykłą muzykę tak różnorodną jak różnorodne są teksty i ich autorki.

 

Bilety :

miejsca siedzące (trybuny):

normalne: 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertuuczniowie i studenci: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertumiejsca

stojące (płyta):

normalne: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertuuczniowie i studenci: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

dzieci do lat 7 pod opieką rodziców: wstęp wolny!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsceoraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.plrezerwacje: bilety@o2.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Trzydzieści pięć lat działalności zespołu Hunter
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności ...
Sarsa autorką muzyki do JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!
Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką ...
Tanki – singiel Pawła Tura zapowiadający jego solowy album
Paweł Tur, dotychczas lider rockowego zespołu Centrala57, pierwszym ...
„Korsarz” wraca do Warszawy
Po 150 latach nieobecności, 20 marca 2020 roku powraca na scenę ...