Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.10.2016 A A A
KONCERTOWY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Jak co roku wROCK for Freedom zaprasza na nadzwyczajny koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku Dzień Niepodległości chcemy obchodzić rodzinnie.


11 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpi uwielbiany, nie tylko przez najmłodszych - zespół Arka Noego oraz znany już publiczności historyczno-muzyczny projekt PANNY WYKLĘTE, który reprezentować będą wspaniałe polskie wokalistki:  Halinka Młynkowa, Ania Rusowicz, Marcelina, Ania Brachaczek, Ania Witczak, Kasia Malejonek i  Gonix oraz zespół Maleo Reggae Rockers.

 

ARKA NOEGO powstała w 1999r., gdy z oka­zji piel­grzymki Ojca Świę­tego Jana Pawła II na zamó­wie­nie TVP1 powstał tele­dysk do pio­senki „Tato”. Utwór stał się wiel­kim prze­bo­jem, a twórcy pro­gramu “Ziarno” zasu­ge­ro­wali nagra­nie kolejnych. Nastąpiło olbrzy­mie zain­te­re­so­wa­nie pio­sen­kami  i tele­dy­skami, które były emi­to­wane co tydzień w pro­gra­mie. Piosenki zespołu mówią w nie­zwy­kle pro­sty i przy­ja­zny spo­sób o rze­czach naj­waż­niej­szych dla czło­wieka, rodziny, dla „małych i dużych”. Arkę Noego pro­wa­dzi Robert Frie­drich — gita­rzy­sta, kom­po­zy­tor i autor (KNŻ, 2Tm2,3, daw­niej Acid Drin­kers, Turbo). W zespole gra 8 muzy­ków (Arka gra tylko na żywo)  oraz 12 do 15 dzieci - głów­nie dzieci człon­ków zespołu 2Tm2,3 i ich przy­ja­ciele. Mło­dzi wyko­nawcy śpie­wają natu­ral­nie i spon­ta­nicz­nie — nie mają spe­cjal­nie szko­lo­nych i usta­wia­nych gło­sów, nie odby­wają regu­lar­nych prób.

 

PANNY WYKLĘTE to projekt autorstwa Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili wokalistki polskiej sceny muzycznej reprezentujące różnorodność stylową, które "wyśpiewują, wykrzykują i wyszeptują" przejmujące historie Wyklętych, widziane oczami żon, matek, żołnierek i też samej historii. Utwory oddają uczucia, które towarzyszyły tamtym ludziom i tamtym czasom. Słowa wbudowane są w niezwykłą muzykę tak różnorodną jak różnorodne są teksty i ich autorki.

 

Bilety :

miejsca siedzące (trybuny):

normalne: 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertuuczniowie i studenci: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertumiejsca

stojące (płyta):

normalne: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertuuczniowie i studenci: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

dzieci do lat 7 pod opieką rodziców: wstęp wolny!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsceoraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.plrezerwacje: bilety@o2.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...