Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.10.2016 A A A
Halloween, dziady, groby, strachy w Klubie Komediowym
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Artyści Klubu Komediowego nie pozostają obojętni na nastroje ostatniego weekendu października. W imieniu Klubu Komediowego zapraszamy widzów spragnionych rozrywki, zabawy, tańca i zatracenia do spędzenia całego weekendu w piwnicy przy placu Zbawiciela.


Program ( sobota – poniedziałek):


Mała gra o nic, czyli sobotnia rozgrywka na śmierć i życie, (29.10), godz. 19:00


Mała gra o nic – średnie emocje w bezsensownej rozgrywce o żadną stawkę. Czy potrafisz odnaleźć prawnika na zdjęciu zatłoczonej ulicy? Wymień trzech znanych Pakistańczyków. Które słowa rymujące się z „wypoczynek” mają przeciwne do niego znaczenie? To tylko niektóre wyzwania, z jakimi będą musieli się zmierzyć improwizatorzy – uczestnicy programu. Prowadzenie: Maciek Buchwald.
www.facebook.com/events/561995637326104Żal.PL // Halloween, czyli impreza z BadBitches, (29.10), godz.22:00

BadBitches zaprasza na biedne Halloween. Dla osób, które też chcą zaznać heretyckiej amerykańskiej tradycji, ale jakby nie mają siły/pieniędzy/pomysłu, żeby wyglądać jak Jay-Z i Beyonce przebrani za Fridę Khalo i Jean Micheala Basquiata. To jest Halloween na miarę naszych możliwości. Flipsy, przebranie za papieża z torebki foliowej oraz za studenta przy pomocy koszulki "SEX INSTRUKTOR". Całe spektrum braku wysiłku. Przewidziane tańce.

www.facebook.com/events/1081065325274924/Grobowe skecze, czyli Wszystko Będzie Dobrze, (30.10), godz.19:00

Wszystko Będzie Dobrze to skecz show, w którym pojawiają się też piosenki. Skecze są o tyle dziwne, że trochę napisane, trochę improwizowane, a trochę otwarte na wspólną zabawę z publicznością. Pojawiają się w nich kosmici, profesorowie, inżynierzy, android, krytycy teatralni i wiele innych postaci. Z doczepionymi sztucznymi wąsami mierzymy się z zagadkami kosmosu i uciążliwymi życiowymi problemami, w które wczuje się każdy widz spektaklu.

www.facebook.com/events/351974885140392Mroczne meandry teatru, czyli Fabularny przewodnik po mieliźnie trzeciego aktu, (30.10), 21:00

Piąta część Przewodnika to spektakl o kobiecie, abiturientce i laureatce w jednym. To opowieść o nieco opresyjnej atmosferze galowego bankietu. I o błądzeniu po korytarzach wytrąconego z fabularnych posad teatru. Będzie można śledzić losy doktorantki w teatrze, w którym nie gra się żadnych spektakli. Czemu? To tylko z jednych trudnych pytań, na które odpowiedzieć musi sobie szalenie ścisła myślowo bohaterka.

www.facebook.com/events/1723055204684694Halloweenowy wieczór krótkich gier, (31.10), godz. 20:00

Wyjątkowy wieczór z krótkimi grami impro. Wyjątkowy, bo Halloween i Wszystkich Świętych! Jest więc to okazja do rzucania skrajnie różnych inspiracji: od dyni po cmentarz. Jeszcze bardziej wyjątkowy, bo na pianinie będzie towarzyszyć Joanna Kucharczyk! Spodziewajcie się więc sporej dawki gier muzycznych. Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić – na przykład nagle zaśpiewać do podkładu muzycznego, jakiego się nie spodziewają...

www.facebook.com/events/675482865948733

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wojownik: premiera już w ten weekend
Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu zaplanował premierowe spektakle ...
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...