Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.10.2016 A A A
Halloween, dziady, groby, strachy w Klubie Komediowym
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Artyści Klubu Komediowego nie pozostają obojętni na nastroje ostatniego weekendu października. W imieniu Klubu Komediowego zapraszamy widzów spragnionych rozrywki, zabawy, tańca i zatracenia do spędzenia całego weekendu w piwnicy przy placu Zbawiciela.


Program ( sobota – poniedziałek):


Mała gra o nic, czyli sobotnia rozgrywka na śmierć i życie, (29.10), godz. 19:00


Mała gra o nic – średnie emocje w bezsensownej rozgrywce o żadną stawkę. Czy potrafisz odnaleźć prawnika na zdjęciu zatłoczonej ulicy? Wymień trzech znanych Pakistańczyków. Które słowa rymujące się z „wypoczynek” mają przeciwne do niego znaczenie? To tylko niektóre wyzwania, z jakimi będą musieli się zmierzyć improwizatorzy – uczestnicy programu. Prowadzenie: Maciek Buchwald.
www.facebook.com/events/561995637326104Żal.PL // Halloween, czyli impreza z BadBitches, (29.10), godz.22:00

BadBitches zaprasza na biedne Halloween. Dla osób, które też chcą zaznać heretyckiej amerykańskiej tradycji, ale jakby nie mają siły/pieniędzy/pomysłu, żeby wyglądać jak Jay-Z i Beyonce przebrani za Fridę Khalo i Jean Micheala Basquiata. To jest Halloween na miarę naszych możliwości. Flipsy, przebranie za papieża z torebki foliowej oraz za studenta przy pomocy koszulki "SEX INSTRUKTOR". Całe spektrum braku wysiłku. Przewidziane tańce.

www.facebook.com/events/1081065325274924/Grobowe skecze, czyli Wszystko Będzie Dobrze, (30.10), godz.19:00

Wszystko Będzie Dobrze to skecz show, w którym pojawiają się też piosenki. Skecze są o tyle dziwne, że trochę napisane, trochę improwizowane, a trochę otwarte na wspólną zabawę z publicznością. Pojawiają się w nich kosmici, profesorowie, inżynierzy, android, krytycy teatralni i wiele innych postaci. Z doczepionymi sztucznymi wąsami mierzymy się z zagadkami kosmosu i uciążliwymi życiowymi problemami, w które wczuje się każdy widz spektaklu.

www.facebook.com/events/351974885140392Mroczne meandry teatru, czyli Fabularny przewodnik po mieliźnie trzeciego aktu, (30.10), 21:00

Piąta część Przewodnika to spektakl o kobiecie, abiturientce i laureatce w jednym. To opowieść o nieco opresyjnej atmosferze galowego bankietu. I o błądzeniu po korytarzach wytrąconego z fabularnych posad teatru. Będzie można śledzić losy doktorantki w teatrze, w którym nie gra się żadnych spektakli. Czemu? To tylko z jednych trudnych pytań, na które odpowiedzieć musi sobie szalenie ścisła myślowo bohaterka.

www.facebook.com/events/1723055204684694Halloweenowy wieczór krótkich gier, (31.10), godz. 20:00

Wyjątkowy wieczór z krótkimi grami impro. Wyjątkowy, bo Halloween i Wszystkich Świętych! Jest więc to okazja do rzucania skrajnie różnych inspiracji: od dyni po cmentarz. Jeszcze bardziej wyjątkowy, bo na pianinie będzie towarzyszyć Joanna Kucharczyk! Spodziewajcie się więc sporej dawki gier muzycznych. Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić – na przykład nagle zaśpiewać do podkładu muzycznego, jakiego się nie spodziewają...

www.facebook.com/events/675482865948733

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...