Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.11.2016 A A A
CAPITALNY SYLWESTER Z GWIAZDAMI W TEATRZE CAPITOL!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Warszawski Teatr Capitol, 31 grudnia zagra aż 5 spektakli. Zarówno na swoich scenach jak i specjalnej sylwestrowej - w Kinie Elektronik. Ostatnie przedstawienia tego dnia kończą się o północy wspólnym noworocznym toastem razem z aktorami!  W Teatrze Capitol po przywitaniu Nowego Roku, goście mogą ruszyć na parkiet, gdyż odbędzie się tam sylwestrowa taneczna impreza. Natomiast w Kinie Elektronik wieczór umilać będzie zespół jazzowy.


W Teatrze Capitol będzie można zobaczyć najnowszą, październikową premierę „Szach-Mat", z doskonałą obsadą, w której znaleźli się: Joanna Żółkowska, Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kopczyński i Anna Modrzejewska. Ta inteligentna i przezabawna komedia opowiada historię zrzędliwego wdowca Freda, który  wraz ze swoim przyjacielem Walterem od lat regularnie grywa w szachy. Jednak o wiele ciekawsza jest ich życiowa gra. A w niej uczestniczą także syn Freda – Leonard oraz gosposia Rosalinda. Jesień życia nie musi być nudna! Sprawdźcie sami!

 

Drugi spektakl to „Hawaje, czyli przygody siostry Jane". Zostanie on wystawiony aż dwukrotnie w sylwestrowy wieczór – raz o godzinie 17.30 oraz ponownie o 21.30. Nowy Rok będzie można przywitać z Darią Widawską, Dominiką Ostałowską, Przemysławem Sadowskim, Alanem Anderszem, Barbarą Kurzaj, Bartoszem Żukowskim, Izabelą Zwierzyńską oraz Martą Manowską. To prawdziwy, gorący romans rodem z harlequinów! Miłość, intrygi, seria komicznych wydarzeń oraz nieoczekiwane zwroty akcji!  Wszystko to w wyśmienitej komedii „Hawaje".

 

Z kolei na zaprzyjaźnionej scenie, w warszawskim Kinie Elektronik, mieszczącym się przy ul. Generała Zajączka 7, dwukrotnie zostanie wystawiony ogólnopolski hit Teatru Capitol – „Kiedy kota nie ma". Pierwszy spektakl rozpocznie się o godz. 17.30, a drugi o 21.30. W ten wyjątkowy sylwestrowy wieczór gości będą bawić wspaniali aktorzy:  Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Wojciech Wysocki, Anna Gornostaj, Aleksandra Grzelak oraz Maria Dejmek.

 

To niepowtarzalna okazja by w szampańskim nastroju razem z polskimi gwiazdami przywitać Nowy Rok.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...