Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.11.2016 A A A
CAPITALNY SYLWESTER Z GWIAZDAMI W TEATRZE CAPITOL!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Warszawski Teatr Capitol, 31 grudnia zagra aż 5 spektakli. Zarówno na swoich scenach jak i specjalnej sylwestrowej - w Kinie Elektronik. Ostatnie przedstawienia tego dnia kończą się o północy wspólnym noworocznym toastem razem z aktorami!  W Teatrze Capitol po przywitaniu Nowego Roku, goście mogą ruszyć na parkiet, gdyż odbędzie się tam sylwestrowa taneczna impreza. Natomiast w Kinie Elektronik wieczór umilać będzie zespół jazzowy.


W Teatrze Capitol będzie można zobaczyć najnowszą, październikową premierę „Szach-Mat", z doskonałą obsadą, w której znaleźli się: Joanna Żółkowska, Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kopczyński i Anna Modrzejewska. Ta inteligentna i przezabawna komedia opowiada historię zrzędliwego wdowca Freda, który  wraz ze swoim przyjacielem Walterem od lat regularnie grywa w szachy. Jednak o wiele ciekawsza jest ich życiowa gra. A w niej uczestniczą także syn Freda – Leonard oraz gosposia Rosalinda. Jesień życia nie musi być nudna! Sprawdźcie sami!

 

Drugi spektakl to „Hawaje, czyli przygody siostry Jane". Zostanie on wystawiony aż dwukrotnie w sylwestrowy wieczór – raz o godzinie 17.30 oraz ponownie o 21.30. Nowy Rok będzie można przywitać z Darią Widawską, Dominiką Ostałowską, Przemysławem Sadowskim, Alanem Anderszem, Barbarą Kurzaj, Bartoszem Żukowskim, Izabelą Zwierzyńską oraz Martą Manowską. To prawdziwy, gorący romans rodem z harlequinów! Miłość, intrygi, seria komicznych wydarzeń oraz nieoczekiwane zwroty akcji!  Wszystko to w wyśmienitej komedii „Hawaje".

 

Z kolei na zaprzyjaźnionej scenie, w warszawskim Kinie Elektronik, mieszczącym się przy ul. Generała Zajączka 7, dwukrotnie zostanie wystawiony ogólnopolski hit Teatru Capitol – „Kiedy kota nie ma". Pierwszy spektakl rozpocznie się o godz. 17.30, a drugi o 21.30. W ten wyjątkowy sylwestrowy wieczór gości będą bawić wspaniali aktorzy:  Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Wojciech Wysocki, Anna Gornostaj, Aleksandra Grzelak oraz Maria Dejmek.

 

To niepowtarzalna okazja by w szampańskim nastroju razem z polskimi gwiazdami przywitać Nowy Rok.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...
Koniec świata w Teatrze Słowackiego
„Zdarzyło się, że kulisy teatru zajął ogień. Na scenę ...