Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.12.2016 A A A
XII Urodziny Radia Aktywnego
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Radio Aktywne Politechniki Warszawskiej obchodzi dwunaste urodziny! Radio studenckie to kuźnia talentów. Od 12 lat Radio Aktywne jest obecne wśród rozgłośni studenckich. Z tej okazji 17 grudnia w Klubie Mechanik, odbędą się koncerty. Nie zabraknie oczywiście tortu oraz miłej atmosfery.


Max Bravura

Inicjator i frontman zespołu to śląski wokalista i songwriter - Maciej Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters. Max Bravura powstał jako solowy eksperyment muzyczny i w ciągu trzech lat ewoluował w różnych składach i podejściach. Teraz to grupa pełna charakterów i pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem Talagą, Radkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim. Zespół wydał w maju br. – EPkę "How Bravura".

 

RYBY

Zespół Ryby to Nela Gzowska (Kobiety), Janek Małkowski (Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i wiele projektów improwizatorskich), Dominik Mokrzewski (Biegli, Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i podobnie jak Janek żywo uczestniczy w warszawskiej scenie muzyki improwizowanej) i Grzesiek Uzdański (autor strony "Nowe wiersze sławnych poetów" i książki "Wakacje"; śpiewał w zespole Przepraszam).  Grają piosenki o nieudanych spotkaniach po latach z przyjaciółmi, wilkach, miłości, śniegu, związku, harcerzach, wakacjach w Przasnyszu, o tym, że inni mają gorzej i o Polsce. Ich muzyka to rock z elementami psychodelii, punka i improwizacji. W 2016 roku nakładem wydawnictwa Thin Man Records ukazał się ich debiutancki album ,,Kenia".

 

Hollow Quartet

Warszawska pięcioosobowa formacja tworzy wyjątkowe połączenie folkowej i rockowej muzyki oraz niebanalnych tekstów. W marcu 2016 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Chodź ze mną”. Hollow Quartet to przede wszystkim żywiołowe koncerty, które zostały również docenione na licznych przeglądach i festiwalach. Zespół dotarł do półfinału X edycji Must Be The Music oraz do finału ogólnopolskiego konkursu Stage4YOU w 2016 roku. Zwyciężył Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie, Konkurs ‘Sztuka Idei’ 2014 oraz Unikatowy Festiwal Offowy. Zespół uczestniczył również w projekcie Sofar Sound Warsaw.

 

17.12.2016 godzina: 18:00

Klub Mechanik, ul. Narbutta 87

bilety: 10 zł (z rezerwacją) / 15 zł (na bramce)

Rezerwacji będzie można dokonywać mailowo na adres redakcja@radioaktywne.pl w tytule wpisując Rezerwacja/12_Urodziny.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Bogusław Linda w zwiastunie teledysku O.S.T.R. i Sebastiana Fabijańskiego!
Najpopularniejszy polski raper i legenda polskiego kina w jednym ...
Beata Szałwińska wydaje nową płytę
Beata Szałwińska, polska pianistka z Luxemburga wydaje w grudniu ...
Radio Azja już za tydzień!
Festiwal Radio Azja zbliża się wielkimi krokami! Już za tydzień, ...
Alicja Węgorzewska z prestiżową amerykańską nagrodą Callas Tribute Prize!
Alicja Węgorzewska z prestiżową amerykańską nagrodą Callas ...