Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.07.2012 A A A
Turniej Battle.net Championship odbędzie się w Chinach
INFORMACJA PRASOWA / REDAKCJA
Materiał prasowy

Blizzard Entertainment, Inc. i NetEase, Inc. ogłosiły, że wspólnie zorganizują turniej Battle.net®World Championship w Szanghaju (Chiny), w dniach 17-18 października.


Turniej Battle.net World Championship będzie emocjonującą kulminacją zorganizowanego przez Blizzard cyklu rozgrywek World Championship Series 2012 w StarCrafta® II, na który składa się ponad 30 turniejów krajowych i regionalnych odbywających się na całym świecie oraz globalne finały Areny World of Warcraft®. Grający w gry Blizzarda oraz fani eSportu będą mogli zobaczyć w akcji czołowych zawodowych graczy na Ziemi walczących podczas Battle.net World Championship o chwałę, nagrody pieniężne i tytuł niekwestionowanego mistrza świata.

 

- Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć najlepszych graczy z całego World Championship Series stających w szranki ze sobą podczas turnieju Battle.net World Championship w Szanghaju w listopadzie - powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. - Poziom rywalizacji w StarCraft II i na Arenie World of Warcraft, który możemy obecnie podziwiać u graczy z całego świata, jest niesamowity, spodziewamy się więc prawdziwie epickich finałów.

 

- Jesteśmy podekscytowani mogąc partnerować Blizzardowi w organizacji wydarzenia eSportowego światowej klasy tutaj, w Chinach - mówi William Ding, Dyrektor Generalny NetEase. - W Chinach są miliony entuzjastów eSportu i nie możemy się już doczekać, by dać im możliwość spotkania się, wspólnej zabawy oraz cieszenia się swą pasją do profesjonalnego grania.

 

Battle.net World Championship to nie tylko rywalizacja najwyższej klasy zawodowców podczas meczów eSportowych lecz także miejsce spotkania dla społeczności graczy kochającej gry Blizzarda podczas której uczestnicy będą mogli:

•    Własnoręcznie wypróbować niektóre z najnowszych gier Blizzarda;
•    Spotkać niektórych najpopularniejszych zawodowych graczy świata;
•    Nabyć pamiątkowe produkty inspirowane uniwersami Blizzarda;
•    Więcej atrakcji, które dopiero zostaną ogłoszone.

 

Dalsze informacje o turnieju Battle.net World Championship będą ogłaszane na bieżąco na oficjalnej stronie  imprezy pod adresem http://battle.net/bwc.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...