Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.12.2016 A A A
Superheroes in concert
INFORMACJA PRASOWA

Czym tak naprawdę jest Superheroes in concert i o co w nim chodzi? Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Blisko 90 minut oryginalnych utworów prosto ze ścieżek dźwiękowych z filmów o postaciach takich jak: Iron Man, Spider-Man, Superman, Batman, Transformers, Captain America, Thor, Hulk, Ant-Man czy Avengers.


To także wirtualna rzeczywistość (VR) - po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będziecie mogli wejść w świat wirtualny z superbohaterami - Iron Manem, czy Spider-Manem. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (które zapewniamy), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej - cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

 

Technologia na co dzień wykorzystywana w najnowszych grach komputerowych po raz pierwszy stanie się częścią koncertu z muzyką na żywo - to zupełnie nowy format rozrywki. Jak to działa? Uruchamiacie na smartfonie naszą aplikację, telefon wkładacie do gogli, a te zakładacie na głowę - i przenosicie się do wirtualnej rzeczywistości jednocześnie słuchając muzyki na żywo. Bierzecie udział w grze, której fabuła rozgrywa się w supebohaterskim świecie. Pościg po drapaczach chmur za Spider-Manem, czy lot nad oceanem z Iron Manem - zainteresowani?

 

Nie interesuje Was VR? Wolicie bardziej "tradycyjną" formułę koncertu? Nic nie szkodzi. Superheroes in concert to także niezwykłe i całkiem realne atrakcje wizualne. Specjalnie dla Was oprócz muzyki przygotowaliśmy 90 minut materiału wideo, który będzie wyświetlany na wielkim ledowym ekranie. A na nim grafika oraz filmowe i taneczne klipy zsynchronizowane z muzyką, realizacją telewizyjną na ekranach bocznych oraz feerią świetlnych barw, czyli to wszystko, czego podczas koncertu zwyczajnie nie może zabraknąć.

 

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć m.in.:

 

  • A promise -  Alan Silvestri - z filmu: Avengers
  • Taking a Stand - Henry Jackman - z filmu: Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
  • Driving With The Top Down - Ramin Djawadi- z filmu: Iron Man
  • New Avengers - Danny Elfman - z filmu: Avengers: Czas Ultrona
  • Ant-Man main theme - Christophe Beck - z filmu: Ant-Man

 

02.04.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

22.04.2017 HALA STULECIA Wrocław

ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

29.04.2017 TAURON Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

 

Ceny biletów: 99zł - 279zł

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Trzydzieści pięć lat działalności zespołu Hunter
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności ...
Sarsa autorką muzyki do JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!
Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką ...
Tanki – singiel Pawła Tura zapowiadający jego solowy album
Paweł Tur, dotychczas lider rockowego zespołu Centrala57, pierwszym ...
„Korsarz” wraca do Warszawy
Po 150 latach nieobecności, 20 marca 2020 roku powraca na scenę ...