Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.01.2017 A A A
Brzdąc na Zamku - Kacperiada
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Trzy odcinki "Kacperiady", wielokrotnie nagradzanego serialu dla najmłodszych, obejrzą uczestnicy najbliższej edycji spotkań edukacyjnych "Brzdąc na Zamku" we wrocławskim Centrum Kultury "Zamek". Po projekcji rodzice wraz z dziećmi wezmą udział w rodzinnych warsztatach plastycznych inspirowanych serialem, stworzą własnego superbohatera oraz okładkę do książki o nim. Na Brzdąca organizatorzy zapraszają w sobotę 28 stycznia, start projekcji o godz. 11:00.


Z nowym rokiem organizatorzy zapraszają na nową odsłonę cyklu zajęć kulturalno-edukacyjnych dla dzieci "Brzdąc na Zamku". Zajęcia od stycznia do maja będą poświęcone animacjom. Za każdym razem uczestnicy zobaczą inne animacje, a po projekcji dzieci razem z rodzicami wezmą udział w warsztatach plastycznych inspirowanych obejrzanym filmem.

 

W styczniu uczestnicy zajęć obejrzą trzy odcinki serialu dla dzieci Kacperiada. Serial telewizyjny inspirowany bestsellerowymi powieściami Grzegorza Kasdepke, popularnego autora książek dla dzieci i młodzieży. Dotychczas „Kacperiada" otrzymała wyróżnienie za najlepszy serial telewizyjny podczas Junior Co-Production Market / Cinekid Festival w Amsterdamie. W 2014 roku zdobyła również dwie prestiżowe nagrody dla najlepszej produkcji dla dzieci na festiwalach OFAFA i O!PLA.
Po projekcji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na rodzinne warsztaty plastyczne.

 

28 stycznia, sobota, godz. 11:00

Bilet 10 zł, zapisy na strefazajec.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat

Centrum Kultury "Zamek", pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
V Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!
„Nie ma nudy w wakacje” - takim hasłem rozpoczęliśmy pięć ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...