Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.01.2017 A A A
WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU!
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Wystartował konkurs dla wszystkich pasjonatów wizażu i charakteryzacji. Finaliści zawalczą o wyjątkowe nagrody: bezpłatne 3-letnie studia licencjackie o specjalności Charakteryzacja w Wyższej Szkole Artystycznej oraz wycieczkę do Dubaju. Aby wziąć udział w konkursie Makeup Artist Challenge należy do 14 marca 2017 roku przesłać zdjęcia makijażu w stylu Fashion.


Makeup Artist Challenge to pierwszy konkurs dla amatorów wizażu, w którym do wygrania są profesjonalne studia charakteryzatorskie. Organizatorzy, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie oraz marka Paese przez ponad półtora miesiąca będą czekać na zgłoszenia, by wyłonić 6 finalistów i zaprosić ich na Wielki Finał, który odbędzie się 27 marca w Warszawie.

 

Jak się zgłosić?

Do 14 marca na adres konkurs.artist@wsa.art.pl należy przesłać 3 zdjęcia makijażu w stylu FASHION wykonanego własnoręcznie na sobie lub modelce/modelu. Fotografie nadesłane w formie pliku elektronicznego umożliwiać muszą ocenę wykonanego makijażu. Powinny być także zgodne z tytułem i tematem konkursu. Z nadesłanych prac Komisja wybierze 6 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał 27 marca w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

 

Profesjonalne jury

Podczas finału uczestnicy wykonają makijaż na żywo na modelce, zaś zwycięzcę wybierze profesjonalne jury: dyrektor artystyczna WSA Agata Manowska, główna wizażystka Paese Sylwia Shiffman, Dorota Wróblewska, producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki, makijażystka gwiazd, prowadząca blog Kolorowe Kredki Kinga Szewczyk, stylista fryzur Kajetan Góra,  charakteryzatorka z Twoja Twarz Brzmi Znajomo Agnieszka Jońca oraz współtwórczyni portalu Mua.pl Ewelina Wadowska.

 

Do zdobycia wyjątkowe nagrody

Wyższa Szkoła Artystyczna i Paese ufundowały dla finalistów wyjątkowe nagrody. Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca otrzyma 3-letnie bezpłatne licencjackie studia na kierunku malarstwo – specjalność – malarstwo w technikach scenograficznych (charakteryzacja) o łącznej wartości 34.770,00 zł w Wyższej Szkole Artystycznej. Ponadto zdobywca I miejsca wyjedzie na weekend do Dubaju z polską marką kosmetyczną Paese, która posiada swoje stoiska w ponad 30 krajach na całym świecie, z czego aż 5 właśnie w Dubaju. Wartość wycieczki to 4 500 zł. Za zajęcie II i III miejsca finaliści otrzymają zestawy kosmetyków o wartości odpowiednio 400 i 300 zł, a wszyscy finaliści otrzymają prezenty od marki Paese oraz Kolorowych Kredek.

 

Strona konkursu: http://makeup-challenge.pl/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...