Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.07.2017 A A A
CRASH WRACA! CRASH BANDICOOT N. SANE TRILOGY WPADA Z IMPETEM DO SKLEPÓW
INFORMACJA PRASOWA

Crash Bandicoot, jedna z ikon gier wideo, wraca w odświeżonej trylogii na konsole PS4 i PS4 Pro. Gry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped w nowej wersji oferują wspaniałą oprawę graficzną i możliwość gry dwiema postaciami - Crashem lub Coco. Polskim dystrybutorem gry jest firma CDP.


Fani mogą ponownie cieszyć się uwielbianą ikoną growych lat 90. dzięki w pełni zremasterowanej kolekcji gier, oferującej ponad 100 poziomów do zabawy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy korzysta z atutów PlayStation 4, oferując zupełnie nowe oświetlenie, animacje, tekstury, modele i odtworzone przerywniki filmowe.

 

Gracze mogą po raz pierwszy zobaczyć, jak sobie radzą w porównaniu ze swoimi znajomymi i graczami z całego świata dzięki systemowi sieciowych rankingów. Pełne wsparcie gałek anologowych i zunifikowany system zachowywania stanów gry i checkpointów ułatwia nowym fanom cieszenie się klasyczną przygodą, zaś poprawione poziomy bonusowe i wyścigi z czasem stanowią wyzwanie dla fanów wysokiego poziomu trudności.

 

Po raz pierwszy można też przełączać się między dwiema postaciami - Crashem i Coco. Coco jest grywalną bohaterką w każdej z trzech gier i ma własny zestaw ataków.

 

Activision i Vicarious Visions, chcąc uhonorować dziedzictwo Crasha na wiele sposobów, zremasterowały ścieżkę dźwiękową, pełną takich instrumentów, jak ksylofony czy didgeridoo, a także nagrały nowe dialogi z kilkoma znajomymi głosami z oryginalnych gier z Crashem Bandicootem: Jess Harnell, Lex Lang czy Debi Derryberry.

 

- Wiele osób na całym świecie, w tym i ja, uważa pierwsze gry z Crashem Bandicootem jako jedno z najwspanialszych growych doświadczeń. To zaszczyt dla całego Activision, że mogliśmy pomóc mu wrócić w 2017 roku, w dodatku w ładniejszej i bardziej grywalnej postaci niż kiedykolwiek - powiedział Eric Hirshberg, szef Activision, wydawcy gry. - Nasz zespół Vicarious Visions wykonał fantastyczną robotę, oferując graczom Crasha takiego, jakiego zapamiętali, z wszystkimi korzyściami obecnych czasów.

 

- Bardzo się cieszymy, że w końcu nadszedł dzień, gdy fani Crasha mogą wrócić do swoich ulubionych wspomnień z dawnych czasów - powiedziała Jennifer Oneal, szefowa studia Vicarious Visions. - Chcieliśmy, by ten remaster AAA był fantastycznym przeżyciem dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy mówimy o hardkorowcach, czy osobach grających po raz pierwszy w życiu.

 

Gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest od 30 czerwca dostępna na PS4 i PS4 Pro.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...