Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.07.2017 A A A
CRASH WRACA! CRASH BANDICOOT N. SANE TRILOGY WPADA Z IMPETEM DO SKLEPÓW
INFORMACJA PRASOWA

Crash Bandicoot, jedna z ikon gier wideo, wraca w odświeżonej trylogii na konsole PS4 i PS4 Pro. Gry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped w nowej wersji oferują wspaniałą oprawę graficzną i możliwość gry dwiema postaciami - Crashem lub Coco. Polskim dystrybutorem gry jest firma CDP.


Fani mogą ponownie cieszyć się uwielbianą ikoną growych lat 90. dzięki w pełni zremasterowanej kolekcji gier, oferującej ponad 100 poziomów do zabawy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy korzysta z atutów PlayStation 4, oferując zupełnie nowe oświetlenie, animacje, tekstury, modele i odtworzone przerywniki filmowe.

 

Gracze mogą po raz pierwszy zobaczyć, jak sobie radzą w porównaniu ze swoimi znajomymi i graczami z całego świata dzięki systemowi sieciowych rankingów. Pełne wsparcie gałek anologowych i zunifikowany system zachowywania stanów gry i checkpointów ułatwia nowym fanom cieszenie się klasyczną przygodą, zaś poprawione poziomy bonusowe i wyścigi z czasem stanowią wyzwanie dla fanów wysokiego poziomu trudności.

 

Po raz pierwszy można też przełączać się między dwiema postaciami - Crashem i Coco. Coco jest grywalną bohaterką w każdej z trzech gier i ma własny zestaw ataków.

 

Activision i Vicarious Visions, chcąc uhonorować dziedzictwo Crasha na wiele sposobów, zremasterowały ścieżkę dźwiękową, pełną takich instrumentów, jak ksylofony czy didgeridoo, a także nagrały nowe dialogi z kilkoma znajomymi głosami z oryginalnych gier z Crashem Bandicootem: Jess Harnell, Lex Lang czy Debi Derryberry.

 

- Wiele osób na całym świecie, w tym i ja, uważa pierwsze gry z Crashem Bandicootem jako jedno z najwspanialszych growych doświadczeń. To zaszczyt dla całego Activision, że mogliśmy pomóc mu wrócić w 2017 roku, w dodatku w ładniejszej i bardziej grywalnej postaci niż kiedykolwiek - powiedział Eric Hirshberg, szef Activision, wydawcy gry. - Nasz zespół Vicarious Visions wykonał fantastyczną robotę, oferując graczom Crasha takiego, jakiego zapamiętali, z wszystkimi korzyściami obecnych czasów.

 

- Bardzo się cieszymy, że w końcu nadszedł dzień, gdy fani Crasha mogą wrócić do swoich ulubionych wspomnień z dawnych czasów - powiedziała Jennifer Oneal, szefowa studia Vicarious Visions. - Chcieliśmy, by ten remaster AAA był fantastycznym przeżyciem dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy mówimy o hardkorowcach, czy osobach grających po raz pierwszy w życiu.

 

Gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest od 30 czerwca dostępna na PS4 i PS4 Pro.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...