Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.07.2017 A A A
… i stał się "Cud nad Wisłą" warszawska, nadwiślańska klubokawiarnia obchodzi 8 rocznicę powstania
INFORMACJA PRASOWA

Aż trudno uwierzyć, że to już 8 sezon. "Cud nad Wisłą" to jedno z pierwszych miejsc, które rozpoczęło modę na zabawę nad warszawskim odcinkiem rzeki. Bulwar Flotylli Wiślanej tuż przy Płycie Desantu - to właśnie tu rozstawiono palety i leżaki dla klubowiczów, by mogli spędzać swój wolny czas, słuchając muzyki i kontemplując piękne okoliczności przyrody. W kultowym już miejscu na warszawskiej mapie kulturalnej każdego roku odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń. Dla wielu warszawiaków jest to też po prostu miejsce na popołudniowy relaks.


"Cud nad Wisłą" wyrobił sobie markę organizując koncerty na wysokim poziomie i zapraszając znanych didżejów. Jednak to nie wszystko z czego ten wyjątkowy klub słynie. Swingowe potańcówki, stand-upy, solidna dawka jazzu dla wszystkich i kino pod chmurką to jedne z wielu propozycji, które ma do zaoferowania w tym roku ta kulturalna przestrzeń.

 

Kolejny sezon w trakcie. Dla stałych bywalców jak i dla nowych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Chcemy by nasz program był jak najbardziej zróżnicowany, stąd pomysł na treningi plenerowe, czy dyskoteki dla najmłodszych. W tym roku szykujemy się również do celebracji naszych 8 urodzin – będziemy świętować aż 8 dni, zaczynamy 22 lipca. Będzie wyjątkowo i intensywnie – zapowiada Tomasz Nowicki z "Cudu nad Wisłą"

 

Nadwiślański klub podpisuje się w pełni pod jednym ze zdań przewodnich tegorocznego "Roku Rzeki Wisły", które mówi: Chcemy przypominać o tych pięknych czasach, kiedy Wisła bardziej łączyła niż dzieliła. Niech więc stanie się Cud i dobra energia, muzyka i wydarzenia kulturalne połączą prawy i lewy jej brzeg.

 

Każdego letniego tygodnia można być świadkiem i uczestnikiem cyklicznych wydarzeń, okraszonych oczywiście pewną zmienną, z których każdy prawo i lewobrzeżny obywatel będzie mógł wybrać coś dedykowanego właśnie jemu.

 

Poniedziałek "Cudowne kino nad Wisłą", czyli najciekawsze propozycje naprawdę dobrego, niszowego kina. Startują o godzinie 21.30 i uprzyjemniają ciepłe, wakacyjne wieczory.

Wtorek Zmienny jest i pełen niespodzianek.

Środa "Stand-up nad Wisłą". W środku tygodnia w Cudzie spotyka się czołówka polskiej sceny stand-upowej, by rozemocjonować i powrócić do życia zmęczonych pracą warszawiaków.

Czwartek"Koncertowe Czwartki by Bobby Burger". "Cud nad Wisłą" w tym roku połączył siły z "Bobby Burger" i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl. W każdy czwartek na scenie pojawia się i pojawiać będzie rozpoznawalny artysta z polskiej sceny muzycznej, na którego warto nadstawić ucho.

Piątek i sobota Zdecydowanie klubowe. House, disco, pop, hip-hop, r'n'b, muzyka elektroniczna - to wszystko może się zdarzyć podczas pierwszej części weekendu. Spectrum gatunków szerokie, wspólny mianownik to dobrzy didżeje i nietuzinkowa zabawa.

Niedziela "Jazz nad Wisłą". Przez cały sezon, w każdą niedzielę w "Cudzie nad Wisłą" rozbrzmiewa jazz. Czasem są to koncerty, czasem słuchowiska, a czasem swingowe potańcówki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
RMF w wersji online
Wielkimi krokami zbliża się XIX Rock May Festival w wersji ...
Muzyka na jubileuszowym Krakowskim Festiwalu Filmowym
Nie spotkamy się w tym roku pod Wawelem na plenerowych pokazach ...
Nowy album DIVINE WEEP w czerwcu
Długo oczekiwany, nowy album Divine Weep ukaże się już 8 ...
SOUND'N'GRACE PROMUJĄ NOWY SINGIEL
Polski chór Sound'n'Grace prezentuje najnowszy singiel, za którym ...