Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.07.2017 A A A
Tomasz Oświeciński dołącza do obsady animacji "ROCK DOG. PIES MA GŁOS!". W kinach od 14 lipca
INFORMACJA PRASOWA

Wypełniona gwiazdami obsada animacji „Rock Dog. Pies ma głos!” powiększyła się o najbardziej niespodziewane nazwisko polskiego dubbingu! Czy Tomaszowi Oświecińskiemu, znanemu polskiej publiczności z występu w ostatnich dwóch częściach „Pitbulla” Patryka Vegi, uda się dorównać dokonaniom Jerzego Stuhra w roli słynnego osła? O tym polscy widzowie przekonają się już 14 lipca w kinach w całej Polsce. Prezentujemy materiał video, w którym aktorzy dubbingowi „Rock Dog. Pies ma głos!” zdradzają sekrety swoich postaci.


Kariera Tomasza Oświecińskiego nabiera zawrotnego tempa. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać go w dwóch ostatnich częściach „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi. Teraz widzowie będą mogli ocenić jego talent w jednej z trudniejszych dziedzin branży filmowej – w dubbingu filmu animowanego. Słynny „Strachu” stanął u boku takich gwiazd jak Marcin Dorociński, Anna Dereszowska, Kuba Molęda, Aleksander Milwiw-Baron, Tomasz „Tomson” Lach, Mirosław Zbrojewicz i Wiktor Zborowski. Wszystko to za sprawą „Rock Dog. Pies ma głos!” – czyli komediowej animacji o spełnianiu marzeń. Tomasz Oświeciński użyczył swojego głosu jednemu ze złych wilków. Jego postać to osiłek na posyłki, na którego spada zawsze najgorsza robota. Szukanie niedużego psa w mieście pełnym rozmaitych zwierzaków? To zadanie, któremu będzie musiał podołać, aby ocalić skórę w filmie „Rock Dog. Pies ma głos!”.

 

Tomasz Oświeciński urodził się w 1973 w Białymstoku. Jest naturszczykiem, albo inaczej mówiąc: „aktorem niezawodowym”. Zajmuje się także choreografią walk. Bez wątpienia rozgłos i popularność przyniosła mu rola Marcina „Stracha” Opałki w „Pitbull. Nowe porządki” Patryka Vegi. Oświeciński zagrał tam gangstera,. Ale jego przygoda z planem filmowym zaczęła się wcześniej. Pojawiał się w takich serialach, jak „Klan” czy „Plebania”. Natomiast z Patrykiem Vegą spotkali się już podczas kręcenia „Hansa Klossa. Stawka większa niż śmierć” w roku 2012. Aktor zagrał też w „Komisarzu Blondzie i oku sprawiedliwości” Pawła Czarzastego oraz w „Być jak Kazimierz Deyna” Anny Wieczur-Bluszcz. Ponowne spotkanie z Vegą nastąpiło na planie „Służb specjalnych” w roku 2014 oraz . Dziś gra również w serialch „Na dobre i na złe” oraz „M, jak miłość”.

 

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara „Na fali” i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem „Toy Story 2”. W angielskiej wersji językowej wystąpili: J.K. Simmons („Megamocny”, „Zwierzogród”), Eddie Izzard („Auta 2”), Sam Elliott („Hulk”), Matt Dillon, Luke Wilson oraz Jorge Garcia – znany z popularnej serii „Lost – Zagubieni”. Muzykę skomponował nominowany do Złotego Globu Rolfe Kent („Bezdroża”). W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy takie gwiazdy jak: Marcin Dorociński („Sing”), Kuba Molęda („Horton słyszy Ktosia”), Anna Dereszowska („Księga Dżungli”), Aleksander Milwiw-Baron i Tomasz „Tomson” Lach – czyli duet muzycznych jurorów z popularnego programu The Voice of Poland oraz członkowie zespołu Afromental, Wiktor Zborowski („Zwierzogród”), Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści”) oraz debiutujący w dubbingu animacji Tomasz Oświeciński, czyli słynny „Strachu” z „Pitbulla”.

 

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...