Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.07.2017 A A A
IDEALE KSIĄŻKI NA LATO
INFORMACJA PRASOWA

W końcu nastał upragniony czas wakacji. Możemy delektować się promieniami słońca, wysypiać się, nadrobić zaległości, podreperować zdrowie i poprawić swoje samopoczucie. To idealny czas, żeby się sobą zająć. To także dobry moment na rozmyślanie o miłości i leżenie pod gruszą z ulubioną książką. Mamy kilka propozycji, które ułatwią realizację marzeń i wakacyjnych planów!


Czy lato to dobra pora na rozkwitanie sfery uczuciowej i budowanie relacji? Według obiegowej opinii to idealny czas na poszukiwanie miłości. Kiedy za oknem pełnia rozkwitu przyrody, a słońce świeci, hormony zaczynają buzować. Jednak zanim zajmiemy poszukiwaniem miłości na zewnątrz, warto znaleźć ją w sobie samej. Iwona Firmanty, psycholożka, w najnowszej książce „Jak upolować miłość” uświadamia, że aby znaleźć prawdziwą miłość należy najpierw pokochać samą siebie. Jest to pierwszy i najważniejszy krok do realizacji superważnego planu, jakim jest stworzenie szczęśliwego związku. Drugim jest zastanowienie się nad tym, jakiego partnera naprawdę poszukujemy. Jest to pozycja dla wszystkich kobiet, które szukają inspiracji do zmiany swojego życia uczuciowego i pragną świadomie wchodzić w związki, które będą dobre dla nich samych.

 

A jeśli już się w ten związek wejdzie, warto nauczyć się jak w nim się poruszać. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska w swojej najnowszej „Instrukcji obsługi faceta” przeprowadzają czytelniczki przez każdy etap relacji z mężczyznami – od pierwszych rozmów, spotkań i pytań, po nieuchronną rutynę w związku, i (na szczęście nie zawsze występujące) zdrady, rozstania i sposoby na przeżycie ich. Autorki odpowiadają na najczęściej zadawane przez kobiety pytania, niezależnie od ich wieku.

 

Zatem – lato to dobry czas na odpoczynek, dobry czas na sprawianie sobie drobnych przyjemności, dobry czas na budowę i pogłębianie relacji. Dobry czas dla nas…. Czytajmy latem!

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...