Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.07.2017 A A A
DEMO THE SURGE JUŻ DOSTĘPNE NA PC, PS4 I XBOX ONE. SPRAWDŹ, CZY UDA CI SIĘ PRZETRWAĆ
INFORMACJA PRASOWA

Darmowe demo The Surge, ciepło przyjętej gry dla fanów wymagających produkcji action-RPG, trafiło na PlayStation 4 (również PS4 Pro), Xbox One i PC.


Sprawdź się w pierwszych chwilach The Surge, ruszając przez siedzibę CREO, megakorporacji, która stanęła w obliczu katastrofy. Demo oferuje godziny odblokowanej zawartości, a postęp przeniesie się do pełnej wersji gry. Jeśli gracz zdecyduje się kontynuować zabawę, rozpocznie ją dokładnie w tym samym momencie, w którym ją zakończył.

 

Pracuj nad ruchem, szybkością i szacowaniem ryzyka podczas eksploracji i prób przetrwania w industrialnym kompleksie przejętym przez dysfunkcyjną maszynerię, odkrywając opowiadaną przez otoczenie historię.

 

W wersji na PS4 Pro demo The Surge oferuje HDR i Dynamiczne 4K, a także 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.

 

Najważniejsze cechy gry:

Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości

Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii

Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach

Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunkuGra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction.

 

Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

 

Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

 

The Surge oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem "Dark Souls w świecie przyszłości" ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...