Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.07.2017 A A A
DEMO THE SURGE JUŻ DOSTĘPNE NA PC, PS4 I XBOX ONE. SPRAWDŹ, CZY UDA CI SIĘ PRZETRWAĆ
INFORMACJA PRASOWA

Darmowe demo The Surge, ciepło przyjętej gry dla fanów wymagających produkcji action-RPG, trafiło na PlayStation 4 (również PS4 Pro), Xbox One i PC.


Sprawdź się w pierwszych chwilach The Surge, ruszając przez siedzibę CREO, megakorporacji, która stanęła w obliczu katastrofy. Demo oferuje godziny odblokowanej zawartości, a postęp przeniesie się do pełnej wersji gry. Jeśli gracz zdecyduje się kontynuować zabawę, rozpocznie ją dokładnie w tym samym momencie, w którym ją zakończył.

 

Pracuj nad ruchem, szybkością i szacowaniem ryzyka podczas eksploracji i prób przetrwania w industrialnym kompleksie przejętym przez dysfunkcyjną maszynerię, odkrywając opowiadaną przez otoczenie historię.

 

W wersji na PS4 Pro demo The Surge oferuje HDR i Dynamiczne 4K, a także 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.

 

Najważniejsze cechy gry:

Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości

Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii

Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach

Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunkuGra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction.

 

Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

 

Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

 

The Surge oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem "Dark Souls w świecie przyszłości" ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...