Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.08.2017 A A A
BATTLE CHASERS: NIGHTWAR PRZEDSTAWIA ALUMONA, ŁOWCĘ DEMONÓW. PREMIERA GRY W PAŹDZIERNIKU
INFORMACJA PRASOWA

Battle Chasers: Nightwar to zainspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, opartym o unikalny system many i niesamowite zrywy bitewne. Polskim dystrybutorem gry jest CDP.


Nowa zapowiedź gry Battle Chasers: Nightwar, powstałej dzięki współpracy Airship Syndicate i THQ Nordic, już tu jest! W stworzonym przez studio Powerhouse Animation (odpowiedzialnym za animację przebojowego serialu „Castlevania” dla serwisu Netflix) krótkim filmiku wielbiciele serii Battle Chasers zapoznają się z debiutującym bohaterem Alumonem, pogromcą demonów.

 

Wygnany z sekretnego zakonu łowców potworów Alumon działa teraz w pojedynkę jako łowca nagród, przyjmując kontrakty i wykonując za pieniądze najróżniejsze zadania, od egzorcyzmów do zabójstw, jeśli tego wymaga zleceniodawca (a czasem, nawet jeśli nie wymaga).

 

ZOBACZ ZWIASTUN!

 

Alumon posiada zdolność wykorzystywania tradycyjnej magii i opartych na światłości umiejętności Kapłanów Bitewnych swojego byłego zakonu, w równym stopniu oddał się jednak zgłębianiu czarnej magii. Kontakt z siłami ciemności wpłynął na wygląd Alumona, którego teraz łatwo rozpoznać dzięki włosom białym jak śnieg i oczom w kształcie wężowych ślepi. Z tego powodu zazwyczaj nosi na twarzy maskę.

 

Nowy filmik promujący grę Battle Chasers: Nightwar jest jednocześnie animowanym wprowadzeniem do gry, zainspirowanym czołówką klasycznych seriali telewizyjnych, popularnych w latach 80., takich jak: „ThunderCats”, „SilverHawks” i „Defenders of the Earth”.

 

Premiera gry Battle Chasers Nightwar 3 października na PC, PS4 i Xbox One, w późniejszym terminie również na Nintendo Switch.

 

Informacje o grze Battle Chasers: NightwarBattle Chasers: Nightwar to zainspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, opartym o unikalny systemem many i niesamowite zrywy bitewne. Zachęcająca do eksploracji świata, ciekawa fabuła zaprowadzi graczy do pięknych, losowo generowanych lochów pełnych pułapek, zagadek, sekretów i łupów, świata ukrytych przejść, rzadkich bossów oraz losowo pojawiających się wrogów i przyjaciół. Skompletuj drużynę, wybierając troje z sześciu dostępnych bohaterów z klasycznej serii komiksów Battle Chasers, z których każdy posiada unikalne umiejętności, atuty, przedmioty i zdolności przydatne podczas przemierzania lochów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...