Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.08.2017 A A A
BATTLE CHASERS: NIGHTWAR PRZEDSTAWIA ALUMONA, ŁOWCĘ DEMONÓW. PREMIERA GRY W PAŹDZIERNIKU
INFORMACJA PRASOWA

Battle Chasers: Nightwar to zainspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, opartym o unikalny system many i niesamowite zrywy bitewne. Polskim dystrybutorem gry jest CDP.


Nowa zapowiedź gry Battle Chasers: Nightwar, powstałej dzięki współpracy Airship Syndicate i THQ Nordic, już tu jest! W stworzonym przez studio Powerhouse Animation (odpowiedzialnym za animację przebojowego serialu „Castlevania” dla serwisu Netflix) krótkim filmiku wielbiciele serii Battle Chasers zapoznają się z debiutującym bohaterem Alumonem, pogromcą demonów.

 

Wygnany z sekretnego zakonu łowców potworów Alumon działa teraz w pojedynkę jako łowca nagród, przyjmując kontrakty i wykonując za pieniądze najróżniejsze zadania, od egzorcyzmów do zabójstw, jeśli tego wymaga zleceniodawca (a czasem, nawet jeśli nie wymaga).

 

ZOBACZ ZWIASTUN!

 

Alumon posiada zdolność wykorzystywania tradycyjnej magii i opartych na światłości umiejętności Kapłanów Bitewnych swojego byłego zakonu, w równym stopniu oddał się jednak zgłębianiu czarnej magii. Kontakt z siłami ciemności wpłynął na wygląd Alumona, którego teraz łatwo rozpoznać dzięki włosom białym jak śnieg i oczom w kształcie wężowych ślepi. Z tego powodu zazwyczaj nosi na twarzy maskę.

 

Nowy filmik promujący grę Battle Chasers: Nightwar jest jednocześnie animowanym wprowadzeniem do gry, zainspirowanym czołówką klasycznych seriali telewizyjnych, popularnych w latach 80., takich jak: „ThunderCats”, „SilverHawks” i „Defenders of the Earth”.

 

Premiera gry Battle Chasers Nightwar 3 października na PC, PS4 i Xbox One, w późniejszym terminie również na Nintendo Switch.

 

Informacje o grze Battle Chasers: NightwarBattle Chasers: Nightwar to zainspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, opartym o unikalny systemem many i niesamowite zrywy bitewne. Zachęcająca do eksploracji świata, ciekawa fabuła zaprowadzi graczy do pięknych, losowo generowanych lochów pełnych pułapek, zagadek, sekretów i łupów, świata ukrytych przejść, rzadkich bossów oraz losowo pojawiających się wrogów i przyjaciół. Skompletuj drużynę, wybierając troje z sześciu dostępnych bohaterów z klasycznej serii komiksów Battle Chasers, z których każdy posiada unikalne umiejętności, atuty, przedmioty i zdolności przydatne podczas przemierzania lochów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...