Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.08.2017 A A A
ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN BIOMUTANT, NOWEJ GRY Z OTWARTYM, BAŚNIOWYM ŚWIATEM W STYLU... KUNG-FU
INFORMACJA PRASOWA

CDP, dystrybutor gier THQ Nordic, ma przyjemność poinformować o nowej grze studia Experiment 101 - BIOMUTANT, RPG akcji z otwartym światem, która ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Eksploruj, poszukuj i decyduj o swoim przeznaczeniu - czy zostaniesz bohaterem i zbawcą, czy poprowadzisz świat ku mrocznemu przeznaczeniu?


Biomutant, gra akcji osadzona w postapokaliptycznym uniwersum, to baśń kung-fu wypełniona fantastycznymi stworzeniami, niebezpiecznymi frakcjami i kolorowymi światami czekającymi na eksplorację za sprawą mechów, paralotni, balonów, wierzchowców czy skuterów wodnych.

 

Unikalny design Biomutant pozwoli graczom zmieniać umiejętności i wygląd postaci za sprawą potężnych mutacji, bionicznych protez i broni. Wyhoduj pazury, rozłóż skrzydła albo przymocuj sobie mechaniczną nogę - każdy wybór przełoży się na sposób gry bohaterem i starcia w czasie rzeczywistym, łączące w sobie sztuki walki i broń palną.

 

Zobacz pierwszy zwiastun Biomutant

Premiera Biomutant jest przewidziana na 2018 rok.

 

Najważniejsze cechy Biomutant:

NOWY STYL WALKI Z PERSPEKTYWY TRZECIEJ OSOBY: system starć oparty na sztukach walki daje maksimum swobody ruchu, pozwalając jednocześnie strzelać, walczyć wręcz i używać mocy z mutacji.

ROZWIJAJ SWÓJ STYL: dzięki zmianie swojej struktury genowej można decydować o wyglądzie postaci i sposobie gry.

NOWY POZIOM CRAFTINGU: łącz i miksuj różne części, by stworzyć unikalną broń - dwuręczną, obuchową czy kłującą.

UZBRÓJ SIĘ NA WYPRAWĘ: masz pełną swobodę wyboru ekwipunku swojej postaci. Nie tylko jeśli chodzi o stworzoną broń, ale i uzbrojenie.

PRZETRWAJ W ŻYWYM, OTWARTYM ŚWIECIE: zwiedzaj rozległą okolicę i odkrywaj jego sekrety, poruszając się pieszo, w mechu, na skuterze wodnym czy w balonie.

NIEZWYKŁA OPOWIEŚĆ Z NIEZWYKŁYM FINAŁEM: świat nawiedziła plaga, a korzenie Drzewa Życia krwawią. Ktoś musi zjednoczyć Plemiona... albo pokonać je wszystkie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...