Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.08.2017 A A A
ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN BIOMUTANT, NOWEJ GRY Z OTWARTYM, BAŚNIOWYM ŚWIATEM W STYLU... KUNG-FU
INFORMACJA PRASOWA

CDP, dystrybutor gier THQ Nordic, ma przyjemność poinformować o nowej grze studia Experiment 101 - BIOMUTANT, RPG akcji z otwartym światem, która ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Eksploruj, poszukuj i decyduj o swoim przeznaczeniu - czy zostaniesz bohaterem i zbawcą, czy poprowadzisz świat ku mrocznemu przeznaczeniu?


Biomutant, gra akcji osadzona w postapokaliptycznym uniwersum, to baśń kung-fu wypełniona fantastycznymi stworzeniami, niebezpiecznymi frakcjami i kolorowymi światami czekającymi na eksplorację za sprawą mechów, paralotni, balonów, wierzchowców czy skuterów wodnych.

 

Unikalny design Biomutant pozwoli graczom zmieniać umiejętności i wygląd postaci za sprawą potężnych mutacji, bionicznych protez i broni. Wyhoduj pazury, rozłóż skrzydła albo przymocuj sobie mechaniczną nogę - każdy wybór przełoży się na sposób gry bohaterem i starcia w czasie rzeczywistym, łączące w sobie sztuki walki i broń palną.

 

Zobacz pierwszy zwiastun Biomutant

Premiera Biomutant jest przewidziana na 2018 rok.

 

Najważniejsze cechy Biomutant:

NOWY STYL WALKI Z PERSPEKTYWY TRZECIEJ OSOBY: system starć oparty na sztukach walki daje maksimum swobody ruchu, pozwalając jednocześnie strzelać, walczyć wręcz i używać mocy z mutacji.

ROZWIJAJ SWÓJ STYL: dzięki zmianie swojej struktury genowej można decydować o wyglądzie postaci i sposobie gry.

NOWY POZIOM CRAFTINGU: łącz i miksuj różne części, by stworzyć unikalną broń - dwuręczną, obuchową czy kłującą.

UZBRÓJ SIĘ NA WYPRAWĘ: masz pełną swobodę wyboru ekwipunku swojej postaci. Nie tylko jeśli chodzi o stworzoną broń, ale i uzbrojenie.

PRZETRWAJ W ŻYWYM, OTWARTYM ŚWIECIE: zwiedzaj rozległą okolicę i odkrywaj jego sekrety, poruszając się pieszo, w mechu, na skuterze wodnym czy w balonie.

NIEZWYKŁA OPOWIEŚĆ Z NIEZWYKŁYM FINAŁEM: świat nawiedziła plaga, a korzenie Drzewa Życia krwawią. Ktoś musi zjednoczyć Plemiona... albo pokonać je wszystkie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...