Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.07.2012 A A A
Rodzina niesamowitych maszyn powiększa się
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy - Techland

Wydawca gier Techland informuje, że z uwagi na ogromną popularność serii „Niesamowite Maszyny”, podjął decyzję o jej rozszerzeniu i wprowadzeniu na rynek dwóch nowych tytułów. Do końca tego roku największa seria symulatorów na rynku powiększy się o kolejne tytuły. Już 20 sierpnia seria „Niesamowite Maszyny” powiększy się o dwa kolejne tytuły. Będą to „Symulator Misji na Marsa” oraz „Symulator Farmy: Legendarne Maszyny”. Oba symulatory będą dostępne na platformę PC w cenie 49,90 zł, w polskiej wersji językowej.


„Symulatory to gatunek, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i zdobywa coraz większy udział w rynku, niejednokrotnie prześcigając sprzedażowo wysokobudżetowe hity. Stale też rośnie liczba fanów, którzy poszukują nowych  symulatorów na rynku. Techland jako wydawca największej liczby symulatorów w Polsce i mający największe doświadczenie z tym gatunkiem gier, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i już za niecały miesiąc wprowadzi na rynek kolejne dwa tytuły z serii „Niesamowite Maszyny”, które dostarczą wielu godzin ekscytującej rozrywki.” – komentuje Anna Anisimowicz Manager ds. PR Wydawnictwa firmy Techland.

 

„Symulator Misji na Marsa” to niesamowita okazja dla pasjonatów wypraw kosmicznych oraz świetna sposobność na indywidualną eksplorację Marsa za pomocą wiernie odwzorowanego łazika. Gracz ma niepowtarzalną okazję odkrywać tajemnice planety, pobierać próbki skał, wykonywać odwierty czy robić zdjęcia marsjańskim krajobrazom. Misja na Marsa to idealna okazja, aby wziąć udział w misji poszukiwania wody i życia na czerwonej planecie, szczególnie, że jak zapowiedziała NASA już niedługo na planetę wyśle kolejne ekspedycje naukowe. Gra zawiera także naukową encyklopedię Marsa wraz z historią podboju planety.

 

„Symulator Farmy: Legendarne Maszyny” to kolejna odsłona niezwykle popularnego gatunku „Symulator Farmy”. Gracz ma sposobność zarządzania farmą w malowniczej Toskanii lub u podnóża Alp, w czasach wprowadzania maszyn rolniczych na pola upraw. Ma także możliwość zapoznania się z prawdziwymi maszynami z lat 50, 60 i 70 XX wieku oraz sprawdzenia jak działały tamtejsze traktory, żniwiarki, kombajny i wiele innych maszyn. Gra ma niespotykaną jak do tej pory szczegółowa grafikę z wiernie odwzorowanymi maszynami. Gracz może nie tylko prowadzić ówczesne maszyny rolnicze, ale również zbierać plony i hodować zwierzęta.

 

Seria gier symulacyjnych „Niesamowite Maszyny” to aktualnie największa i najbardziej wszechstronna seria wydawnicza gier symulacyjnych na rynku. Gracz dzięki produktom zawartym w serii ma okazję spełnić swoje marzenia i pokierować maszynami rozbudzającymi wyobraźnię: potężnym dźwigiem, łazikiem marsjańskim, koparką, autobusem, wielką maszyną wiertniczą i wieloma innymi. Serię „Niesamowite Maszyny” cechuje wysoka jakość wydania oraz połączenie realizmu i dobrej zabawy charakterystycznej dla gier symulacyjnych.

 

Seria wydawnicza „Niesamowite Maszyny” jest dostępna na rynku w cenach już od 39,90 zł za klasyczne symulatory, po 69,90 zł za symulatory z serii Premium. Gry przeznaczone są na platformę PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...