Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 14.12.2017 A A A
Wreszcie! Abonament Legimi dostępny również na Kindle
INFORMACJA PRASOWA

Niemożliwe stało się możliwe!, ucieszył się jeden z blogerów na wieść, że posiadacze najpopularniejszej marki czytników e-booków zyskają dostęp do abonamentu Legimi, największej tego typu bazy książek elektronicznych w Polsce.


Nic dziwnego – liczba posiadaczy urządzeń marki Kindle szacowana jest na trzysta tysięcy, co stanowi ponad dwie trzecie wszystkich czytników w Polsce. Subskrypcja Legimi na Kindle oznacza dostęp do ponad 7000 tytułów, wśród nich takich hitów ostatnich miesięcy, jak najnowsza część sagi „Millennium” Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagerkrantza, Wilcze leże Andrzeja Pilipiuka czy Zapisane w wodzie Pauli Hawkins, autorki bestsellerowej Dziewczyny z pociągu (także dostępnej w ofercie). Są także tytuły nagradzane – m.in. Nike 2017 (Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka Cezarego Łazarewicza) oraz książki tegorocznego Noblisty Kazuo Ishiguro. Katalog z każdym dniem poszerzany jest o kolejne cenione przez czytelników tytuły.


Przypomnijmy, że w ramach abonamentu Legimi czytelnicy mogą korzystać z dowolnych dostępnych w ramach wybranego pakietu tytułów płacąc stałą miesięczną kwotę. Usługa udostępniona posiadaczom czytników Kindle z dotykowymi ekranami obejmuje następujące pakiety:

- ebooki bez limitu (od 32,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 7 nowych ebooków co miesiąc,

- ebooki + audiobooki bez limitu (od 39,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 10 nowych ebooków co miesiąc.


W ramach wykupionego pakietu użytkownik Kindle może korzystać także z trzech dodatkowych urządzeń (smartfon, tablet, komputer) z nielimitowanym dostępem do całego katalogu abonamentowego (ponad 20 000 ebooków i audiobooków). Aby podłączyć drugi czytnik ebooków do konta należy po aktywacji dopłacić 20 zł miesięcznie.


Z Kindle skorzystają też subskrybenci w ofertach operatorów komórkowych (Play, T-Mobile, Plus). Wyłączeni z niej będą natomiast (przynajmniej w okresie kilku najbliższych miesięcy) posiadacze pakietów bibliotecznych.


W celu skorzystania z subskrypcji na Kindle konieczne jest pobranie aplikacji Legimi na komputer. Na start dostępna jest wersja dla oprogramowania Windows, a w ciągu kilku tygodni planowane jest przygotowanie wersji na Mac OS. Synchronizacja konta Legimi z Kindle konieczna będzie raz na miesiąc (w wypadku braku synchronizacji nie będzie możliwe dalsze otwieranie plików z ebookami).


Jednocześnie z udostępnieniem subskrypcji na Kindle do Legimi wraca unikatowa oferta czytnik za 1 zł. Dostępne są trzy modele czytników: PocketBook Touch Lux 3 (również w najnowszej wersji Gold), inkBOOK Prime i inkBOOK Classic 2.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nominacje do Nagrody Gombrowicza
Spośród stu pięciu książek zgłoszonych w tym roku do Nagrody ...
Poeta uwolniony. Zmiany organizacyjne Festiwalu Europejski Poeta Wolności 2020
Wraz ze zmianą warunków organizacji wydarzeń kulturalnych ...
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...