Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 30.03.2018 A A A
SZALONA PSYCHOTERAPIA I KRYMINALNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W GWIAZDORSKICH OBSADACH
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już w kwietniu na deskach warszawskiego Teatru IMKA widzowie po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć dwa spektakle produkcji Fundacji Garnizon Sztuki pt. #POZYTYWNI i POLOWANIE NA ŁOSIA.


Na scenie #ImkaLight zobaczymy plejadę znakomitych gwiazd a wśród nich najgorętsze nazwiska aktorskie tego sezonu: Magdalenę BOCZARSKĄ, Olgę BOŁĄDŹ, Janusza CHABIORA, Łukasza SIMLATA w spektaklu #POZYTYWNI oraz Agnieszkę WIĘDŁOCHĘ, Antoniego PAWLICKIEGO, Grażynę WOLSZCZAK, Leszka LICHOTĘ oraz Piotra CYRWUSA w spektaklu POLOWANIE NA ŁOSIA.


Zarówno spektakl POZYTYWNI jak i POLOWANIE NA ŁOSIA realizuje misję Fundacji Garnizon Sztuki podejmując ważne i trudne społecznie tematy. Mówimy o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Tolerancja i wolność to niewątpliwie jedne z najbardziej aktualnych i gorących haseł, które obecnie są na ustach całego społeczeństwa. POZYTYWNI to szalona opowieść i tragikomiczna sesja terapeutyczna o tolerancji, akceptacji, pragnieniu miłości i poszukiwaniu szczęścia. POLOWANIE NA ŁOSIA natomiast kładzie akcent na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl POLOWANIE NA ŁOSIA koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.


#POZYTYWNI – 6 i 10 kwietnia 2018

POLOWANIE NA ŁOSIA - 12 i 13 kwietnia 2018

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...