Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 30.03.2018 A A A
SZALONA PSYCHOTERAPIA I KRYMINALNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W GWIAZDORSKICH OBSADACH
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już w kwietniu na deskach warszawskiego Teatru IMKA widzowie po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć dwa spektakle produkcji Fundacji Garnizon Sztuki pt. #POZYTYWNI i POLOWANIE NA ŁOSIA.


Na scenie #ImkaLight zobaczymy plejadę znakomitych gwiazd a wśród nich najgorętsze nazwiska aktorskie tego sezonu: Magdalenę BOCZARSKĄ, Olgę BOŁĄDŹ, Janusza CHABIORA, Łukasza SIMLATA w spektaklu #POZYTYWNI oraz Agnieszkę WIĘDŁOCHĘ, Antoniego PAWLICKIEGO, Grażynę WOLSZCZAK, Leszka LICHOTĘ oraz Piotra CYRWUSA w spektaklu POLOWANIE NA ŁOSIA.


Zarówno spektakl POZYTYWNI jak i POLOWANIE NA ŁOSIA realizuje misję Fundacji Garnizon Sztuki podejmując ważne i trudne społecznie tematy. Mówimy o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Tolerancja i wolność to niewątpliwie jedne z najbardziej aktualnych i gorących haseł, które obecnie są na ustach całego społeczeństwa. POZYTYWNI to szalona opowieść i tragikomiczna sesja terapeutyczna o tolerancji, akceptacji, pragnieniu miłości i poszukiwaniu szczęścia. POLOWANIE NA ŁOSIA natomiast kładzie akcent na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl POLOWANIE NA ŁOSIA koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.


#POZYTYWNI – 6 i 10 kwietnia 2018

POLOWANIE NA ŁOSIA - 12 i 13 kwietnia 2018

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Czy miłość może trwać całe życie?
CZWORO DO POPRAWKI to produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki ...
Spektakl o życiu w korporacji otwiera sezon 2019/2020 w Teatrze Kamienica
Sztuka „Blef”, którego autorem jest Andrew Payne to reżyserski ...
Aktorka Almodóvara na Festiwalu Warszawa Singera
Festiwal Warszawa Singera to nie tylko muzyka, literatura, film ...
POAND 30 GWIAZD W JEDYNYM TAKIM WAKACYJNYM SHOW!
„Gwiazdy na wyjeździe” to cykl programów stacji Active ...