Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.08.2012 A A A
Wygraj najnowszy zbiór opowiadań Beaty Rudzińskiej
Okładka książki - Wydawnictwo Amea

Nakładem Wydawnictwa Amea pod koniec lipca ukazał się zbiór opowiadań Beaty Rudzińskiej zatytułowany „Wszystko dla niej”. Książka ta jest również główną nagrodą w naszym najnowszym konkursie.


Zbiór opowiadań otrzyma osoba, która pierwsza prześle do nas poprawną odpowiedź na pytanie: Kto jako ostatni z Polaków i w którym roku otrzymał Literacką Nagrodę Nobla? Poprawne odpowiedzi należy nadsyłać do 12 sierpnia na adres mailowy redakcja@kulturownia.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

 

Przypomnijmy, iż „Wszystko dla niej” to zbiór opowieści, które układają się w obraz intymnych emocji, łączących lub dzielących bliskie – i nie tylko bliskie – sobie osoby. Czytelnicy odnajdą w tekstach Beaty Rudzińskiej kobiety, które czasem chciałaby zabić i mężczyzn, którzy wolą lalki od kobiet. Znajdą też mówiące zwierzęta: psy na błękitnych smyczach i pchły, które widzą i wiedzą najlepiej.

 

Obsesje, lęki, skrywane pragnienia, świat realny i baśniowy, a nade wszystko Ona. Za każdym razem inna. Silna, słaba, zaborcza, obojętna, bierna i aktywna.  Kim jest Ona? Ofiarą? Oszustką? A może to  wcale nie o Niej?

 

W barwnych obrazach Beata Rudzińska tworzy literaturę, która wgryza się i wsysa w myśli i w pamięć Czytelników.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...