Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.08.2012 A A A
Sting ponownie w Polsce
Źródło: wikipedia.pl

Już niebawem w Łodzi będzie można usłyszeć największe przeboje Stinga w pierwszej wersji sprzed ponad 25 lat. Brytyjski wokalista ponownie odwiedzi Polskę 21 listopada. Koncert zaplanowany w łódzkiej Atlas Arena odbędzie się w ramach europejskiej trasy „Back to Bass” z okazji 25. rocznicy solowej kariery artysty.


Trasa „Back to Bass”, której europejska część rozpoczęła się w lutym w Newcastle, wspiera niedawno wydaną kolekcję „Sting: 25 Years”.  Do tej pory artysta wystąpił również m.in. w: Amsterdamie, Brukseli, Kopenhadze, Pradze, Sztokholmie oraz Wiedniu. Dwukrotnie koncertował także w Warszawie.

 

Organizatorzy koncertu na LiveNation.pl  zapewniają, że „Po raz kolejny będziemy mogli uczcić rocznicę solowej kariery artysty i przenieść się do samych jej początków ... (usłyszymy – przyp. red.) wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci - takie, jakimi nie słyszeliśmy ich przez lata...”. Dodatkowo wokalista wykona również najlepsze utwory zespołu The Police.

 

W Polsce Sting wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzić będą: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

 

Sting (Gordon Matthew Sumner) to brytyjski muzyk, kompozytor i wokalista. Był jednym z współzałożycieli i liderów kultowej brytyjskiej formacji The Police. W połowie lat 80. rozpoczął karierę solową, którą z powodzeniem kontynuuje do dzisiaj. Jego największe przeboje to m.in.:  „Englishman in New York”, „Fragile”, „If I Ever Lose My Faith in You”, „Fields of Gold” czy „Desert Rose”.

 

Bilety na listopadowy koncert w Łodzi będą w sprzedaży już od 8 sierpnia na LiveNation.pl.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
„CZŁOWIEK Z LASU” – przełomowy projekt JOSZKA BRODY!
Ucieczka od zgiełku miasta, zmartwień, pracy. Powrót do natury, ...
Henry No Hurry wyrusza w trasę po schroniskach górskich!
Ekipę Wawrzyńca Dabtowskiego spotkacie na przełęczach górskich ...
Pamiętamy '44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka "For Warsaw With Love
For Warsaw with love to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ...
MUSIC WITH NO BORDERS
"Music with No Borders” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie ...